• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Za dużo wyciętej skóry? - Miesiąc po zabiegu obrzezania

men30

New member
Cześć, od mojego zabiegu obrzezania całkowitego minął już miesiąc – część szwów mi wypadła i pojawiają się już pełniejsze erekcje. To co mnie niepokoi to jest to, że podczas erekcji mam za mało skóry i penis nie może osiągnąć we wzwodzie pełnej wielkości. Czuję, że skóra u nasady penisa jest bardzo napięta. Dodatkowo linia szwów jest dość ciasna.
Wiem że w jakimś stopniu skóra się uelastyczni po zabiegu, ale zastanawiam się czy u mnie to wystarczy? Jakie macie doświadczenia w tym temacie? Dołączam zdjęcia
 
Ostatnia edycja:

men30

New member
Czy jest ktoś w stanie orientacyjnie powiedzieć ile skóry zyskam we wzwodzie jak rana się w pełni zagoi i uelastyczni? Wiem, że jest to bardzo indywidualna kwestia – ale chciałbym poznać jakie wy macie doświadczenia - czy spodziewać się raczej kilku milimetrów czy może kilku centrymetrów?
Na forum znalazłem wiele podobnych wpisów ale niestety nie znalazłem wpisu, gdzie ktoś wrócił z feedbackiem.
 
Ostatnia edycja:

morgan66

Active member
Zdjęcia już nie działają...szkoda, że tak szybko usuwasz... Sam napisałeś "Na forum znalazłem wiele podobnych wpisów ale niestety nie znalazłem wpisu, gdzie ktoś wrócił z feedbackiem", tutaj nie będzie nawet od czego zacząć... :)
 

Podobne tematy

Do góry