• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dużo problemów

Filip15

New member
Witam, mam 15 lat i chce sie zapytac czy to normalne ze:
- mam 8 cm w zwodzie
- 159 cm wzrostu (chodze do technikum, wysmiewaja mnie)
- nie przeszedłem mutacji
- nie mam spermy
 

flader

Active member
Jak na moje to jest bardzo możliwe, że możesz mieć jakiegoś rodzaju zaburzenia hormonalne. Porozmawiaj o tym z rodzicami, powinieneś mieć zrobione badania. To bardzo ważne, im szybciej ten problem zaadresujesz tym lepiej.
 

Zib33

Active member
Wiek dojrzewania to jedno wielkie zaburzenie hormonalne. Nie ma co chłopaka straszyć moim zdaniem.
W wieku lat 15tu taki wzrost i etap dojrzewania wciąż jest w normie - chociaż na jej skraju. Gdyby w ciągu 12 miesięcy nic się nie poprawiło, to dopiero zaczynałbym się niepokoić.
 

Trolo

Well-known member
Na każdego przyjdzie czas na dojrzewanie. To że się śmieją to wynika z ich głupoty i słabości bo przez takie postępowanie pozornie czują się mocniejsi, bo nie rozumieją, że nie da się sterować procesem dojrzewania. To się dzieje samo. Uważam, że powinieneś olewać to co inni mówią na Twój temat bo nic im do tego jaki jesteś.
Jakieś owłosienie łonowe masz?
Spermy nie masz tzn, że podczas orgazmu nic się nie pojawia?
 

pelesos

Active member
Jeżeli widzisz , że coś jest nie tak, to idź z rodzicem do lekarza. Może u Ciebie to norma i za chwilę hormony wystrzelą, a może masz zaburzenia hormonalne i trzeba je szybko zdiagnozować, supelmentowac.
 

Filip15

New member
Na każdego przyjdzie czas na dojrzewanie. To że się śmieją to wynika z ich głupoty i słabości bo przez takie postępowanie pozornie czują się mocniejsi, bo nie rozumieją, że nie da się sterować procesem dojrzewania. To się dzieje samo. Uważam, że powinieneś olewać to co inni mówią na Twój temat bo nic im do tego jaki jesteś.
Jakieś owłosienie łonowe masz?
Spermy nie masz tzn, że podczas orgazmu nic się nie pojawia?
Mam owłosienie na jajach XD, pod pachami nie. Podczas orgazmu pojawia sie jakby gęsta kropla przezroczysta. Dz <3
 

Trolo

Well-known member
No to kokego jak masz włoski na jajach to spokojnie bo dojrzewanie się zaczęło już wiec to tylko kwestia czasu.
Jak sie pojawia kropla to znaczy że spermę masz, ale jeszcze malo. Chyba, że walisz codziennie albo po 2-3x dziennie to nie dziw się, że będzie mało.
Jezeli chodzi o wzrost to możesz byc jeszcze spokojny, bo w okresie dojrzewaniw cos urośniesz i moze akurat będzie 170 albo 175cm
 

Filip15

New member
No to kokego jak masz włoski na jajach to spokojnie bo dojrzewanie się zaczęło już wiec to tylko kwestia czasu.
Jak sie pojawia kropla to znaczy że spermę masz, ale jeszcze malo. Chyba, że walisz codziennie albo po 2-3x dziennie to nie dziw się, że będzie mało.
Jezeli chodzi o wzrost to możesz byc jeszcze spokojny, bo w okresie dojrzewaniw cos urośniesz i moze akurat będzie 170 albo 175cm
Tylko kiedy urosne :< W szkole starsi mówią "ten to z podstawówki spier*****"
 

Podobne tematy

Do góry