• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

za długi napletek/skóra

kapibarastefan

New member
Mam problem z napletkiem ponieważ nawet kiedy go ściągne na maksa to muszE trzymać zeby nie wracała skóra np przy sikaniu. I nie ważne czy stoi czy nie stoi to i tak jeszcze wisi na koncu skórka czy to normlane? jak mi nie stoi to poza penis wystaje mi jeszcze 2cm skóry a jak stoi to tak 1,5cm
 

MoimZdaniem

Active member
Dość normalne, ale naturę lepiej jest regulować Długi napletek może utrudniać stosunek seksualny, a także utrzymanie dobrej higieny. Zaleca się pełne obrzezanie.
 

mlodychlopak

New member
@MoimZdaniem weź się chłopie zastanów nad sobą. Jeśli podniecają Cię obrzezane członki to nikt Ci nie broni zrobić obrzezania u siebie. Serio staje się to już nudne... Póki nie ma problemów z napletkiem (stulejka, jakieś zapalenia itp) to nic się nie zaleca...

@kapibarastefan Taka Twoja uroda. Jedni mają krótsze napletki, inni dłuższe. Jeśli możesz swobodnie ściągać i utrzymywać higienę to nie ma problemu. Problem może być przy stosunku bo nadmiar napletka może powodować zsuwanie się prezerwatywy.
Jesli faktycznie miałbyś problemy z odbyciem stosunku lub przeszkadza Ci to wizualnie no to wtedy pozostaje plastyka lub obrzezanie/częściowe obrzezanie. Możesz też spróbować podwijać napletek. Jeśli chcesz to napisz priv.
 

DarQ

Member
Jeśli drażni Cię to tylko wizualnie, zostaw, taka uroda, natomiast, jeśli przez taki stan rzeczy masz różne problem, jak np. z utrzymaniem higieny, lub też zsuwa Ci się napletek nawet w prezerwatywie, no cóż, zostaje zastanowić się nad obrzezaniem.
 

amenek5

Active member
Jedynie zadałbym ci pytanie co z kwestią wędzidełka? Czy nie jest czasem za krótkie dlatego podczas zwodu może ściągać napletek z powrotem? Wypowie się ktoś bardziej obeznany czy jest w ogóle możliwa taka opcja?
 

olekf646

Active member
Mam problem z napletkiem ponieważ nawet kiedy go ściągne na maksa to muszE trzymać zeby nie wracała skóra np przy sikaniu. I nie ważne czy stoi czy nie stoi to i tak jeszcze wisi na koncu skórka czy to normlane? jak mi nie stoi to poza penis wystaje mi jeszcze 2cm skóry a jak stoi to tak 1,5cm
No to jak ci się zsuwa podczas sikania nawet,to podczas seksu w prezerwatywie też będzie się zsuwał,podczas seksu bez gumy też będzie się zsuwał, obrzezanie pomoże,jeśli ci to będzie na tyle przeszkadzać
 

kapibarastefan

New member
a jeszcze jedno pytanie jak juz jest ten temat... to czy normalne że końcówka napletka jest taka jakby namoknięta? (tak na przykład jak ręce są białe po basenie albo palce)
 

Trolo

Well-known member
To czy podczas seksu będzie się nasuwał z powrotem na żołądź zależy głównie od wielkości korony żołędzi. Im większa, im żołądź szersza tym gorzej jest nasunąć napletek na żołądź. Jeżeli średnica żołędzi nieznacznie różni się od trzonu penisa to będzie to powodować nasuwanie napletka. Jeżeli chodzi o spoczynek to normalnie będzie się wracał napletek. Natomiast we wzwodzie po zsunięciu napletka może wrócić, ale nie powinien całkiem zasłonić żołądź jak podczas spoczynku.

To normalne, napletek tak będzie wyglądał.
 

Podobne tematy

Do góry