• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wytrysk

Witam, mam taki problem i nie wiem czy robię coś nie tak czy o co chodzi wiec zapytam was tu, otóż podczas masturbacji zsuwam napletek i normalnie się masturbuje i wytrysk wszystko jest dobrze, gdy już dojdę i penis opadnie czyli straci erekcje zostawiam go w stanie z odsuniętym napletkiem i po np 20 min chce zrobić rundę 2 i on wstanie (napletek zsunięty od pierwszej masturbacji) i normalnie się masturbuje to przy rundzie drugiej podczas zbliżania się wytrysku czuje jakby on w środku się napinał i gdy już sperma chce ulec wyjściu to wyleci ale z takim jakby bólem, taki efekt jakby coś zacisło to w środku i z oporem jest wytrysk. Wie ktoś coś jak pomoc?
 

toastt

Well-known member
@Anonim anonimowy nie każdy mężczyzna ma na tyle "zdrowia", by mógł mieć drugą rundę zaraz po pierwszej. Niekiedy trzeba godzin a nawet dni, żeby się zregenerować. Może twój organizm nie nadąża z chęcią mózgu i może powinieneś pozostać tylko przy jednym orgazmie albo robić dłuższe przerwy. Ja z tego opisu nie widzę choroby, tylko zwykłe niedomaganie. Może to też być spięcie mięśni dna miednicy (odpowiedzialnych za wytrysk), które być może są już zmęczone po pierwszym razie. Czy zaciskasz te mięśnie w celu przyspieszenia orgazmu? Może robisz to mimowolnie i nawet o tym nie wiesz. Obserwuj siebie przy następnej "sesji" i wyciągnij wnioski.
 

Podobne tematy

Do góry