• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wytrysk bez dotykania członka.

laverok

New member
Witam.

Jestem tutaj z takim pytaniem. Ponad miesiąc temu miałem zabieg obrzezania całkowitego (nie wiem czy to będzie miało znacznie), a mianowicie tydzień temu zauważyłem, że podczas fantazji erotycznych bez dotykania penisa, potrafię doprowadzić do wytrysku. Czy jest to przedwczesny wytrysk?
 

dandoo

Active member
Jest to mozliwe w koncu orgazm to psychika i fizyka no to mocno musiales myslec ale po obrzeznia ju taz lekko sie obaiwalem jak to ale jest juz w miare tak sano jak przed w sumie to juz nie pamietam minelo 8 miesiecy
 

Trolo

Well-known member
No co za bezsensowna odpowiedź @dandoo .... Serio przepraszam, że to napiszę, ale czasem piszesz takie głupoty, albo zdania kompletnie nie mające związku z zapytaniem, że szok. Gość pyta o przedwczesny wytrysk, a Ty mu odpisujesz, "... to możliwe bo orgazm to psychika i fizyka..." i potem opisujesz, że się obawiałeś jak będzie po.... Już nie wspomnę chociaż podstawach stylistyki wypowiedzi, interpunkcji.
Przedwczesny wytrysk jest wtedy, gdy dochodzi do niego przed lub zaraz po rozpoczęciu stosunku. Nie opisałeś jak długo trwały te fantazje, ale wydaje mi się, że to nie jest przedwczesny wytrysk. Są ludzie, którzy potrafią osiągnąć orgazm bez dotykania penisa np. trzymając penisa między udami.
 

Podobne tematy

Do góry