• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wypadł szef a teraz jest balonik z krwią

Delamatio

Member
potrzebuje pomocy... w piatek odpadł mi szew przy wędzidełku a dzisiaj po zmianie opatruku poleciało parę kropel krwi a po 20minutach zrobił sie jakiś balonik połowa odewała sie i jak scisnałem sikneła krew nie wiem co robić


tutaj połowa oderwana

 

mati12

Well-known member
To spokojnie nic w tej chwili nie zarobisz niech doktor to zobaczy możliwe że szew puścił nie wychodz z gabinetu póki nie zaradzi problemowi
 

Delamatio

Member
To spokojnie nic w tej chwili nie zarobisz niech doktor to zobaczy możliwe że szew puścił nie wychodz z gabinetu póki nie zaradzi problemowi
szew na tysiąc procent wypadł i to w piątek wieczorem. sobota była okey delikatnie piekło bez żadnych krwawień a dzisiaj coś takiego...
 

Delamatio

Member
Byłem już u lekarza doktor powiedział, że ten balonik to był skrzep krwi. Wszytsko mi wytarł (bałem się dotykać tego) i powiedział, że szyć tego nie będziemy bo by tylko pogorszył sprawę. Mam robić opatrunki i delikatnie ściągać żeby nie zerwać strupa ( chyba trudne zadanie)
 

Delamatio

Member
Ogólnie wizytę Kontrolną mam w środę za tydzień. A tak to mówił że w każdej chwili mogę podjechać jakby coś mnie niepokoiło. Zapomniałem go spytać czy mogę używać maści na hamowanie krwotoków :( chociaż teraz chwilkę poleciało i już skrzepła krew. Teraz tego nie będę ruszał do wieczora i wtedy spróbuje delikatnie zmienić opatrunek jakoś...
 

zane77

Active member
Można też polewać roztworem soli fizjologicznej (takiej do inhalacji, czy do przemywania oczu), wtedy nie piecze.
 

Delamatio

Member
Mam pytanie 😁mija 15 dzień od zabiegu a szwy są coś uparte... Można im jakoś wspomóc wypadania? Kąpiel? Moczenie w rumianku? I chciałbym go nosić "luzem" Ale w pracy bym świra dostał...
 

Podobne tematy

Do góry