• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wyniki badan

Krystiankendroj

Active member
Szyskiem pytanie bo nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi
Systematycznie badam sobie testosteron , robię różne rzeczy by go podnieść,
Kikla dni temu oddałem krew do badań
Wynik mnie trochę zaskoczył bo był niżej niż zakładałem
Jakaś godzinę przed oddaniem krwi do badania dziewczyna zrobiła mi loda z finałem, ubrałem się i pojechałem
Do tego w nocy wziąłem dwie tabletki nasenne dość mocne
Czy to mogło wpłynąć jakoś na badanie ? Czy może poziom teścia się obniżył sam z siebie
Dużo ćwiczę, czasami za intensywnie , sporo shudlwm , lepiej się czuje o wiele niż wcześniej alkoholu nie pije wogole , więc nieiwem
Ktoś coś powie ?
 

dandoo

Active member
Po co regularnie to sprawdzasz? Przygotowujesz sie do ojcostwa czy jak? Naturalne jest ze wyniki sie wahaja, poza tym jak kiedy mialem badanie testosteronu to tam bylo zalecenie nadczo injezelinjest w normie nie zastanawialbym sie nad tym
 

dpf.pdf

New member
Tak, wpływa. Wczoraj akurat słuchałem podcastu na temat takich badań i ogólnie tego tematu. Jednym z zaleceń było zaniechanie aktywności sportowych i seksualnych na 24h przed badaniem (w tym masturbacji, więc zakładam, że seks oralny jak najbardziej się zalicza)
 

morgan66

Active member
A i zobacz co sam piszesz - masz badanie krwi i akurat godzinę przed dziewczyna zrobiła Ci loda z finałem i się martwisz czy wyniki są ok. Jeśli loda robiła Ci lekarka analityk, która później to mierzyła to wyniki mogą być niemiarodajne:)

A w nocy wziąłeś tabletki nasenne, ale w którą - poprzedzającą loda , czy póżniej.. no proszę Cie

Ogólnie mam to w dupie, możesz wypisywać swoje głupoty, ale intuicyjnie wyczuwam troli, jedynie szkoda mi współużytkowników którzy marnują (jak ja teraz) czas na odpowiadanie na Twoje coraz to ciekawsze pytania. Serio - napisał byś raz co Ci serio leży a wątrobie, bo widziałem rzucanie alkoholu, sport, badania krwi, mało napletka/nadwrażiwość, mało shea, więcej napletka itp. ale to wszystko to takie gadanie
 

Krystiankendroj

Active member
To nie jest takie gadanie
Miałem problemy z alkoholem , piłem codziennie , miałem słabsze zdrowie
Kondycja fizyczna spadła bardzo
Sylwetka już nie przypominała tego co było
Dużo czytałem dużo rzeczy wprowadziłem w życie
Na tą chwilę nie pije wogole od długiego czasu , problemy z erekcją zniknęły
Regularnie ćwiczę, wygląd i samopoczucie zmieniło się diametralnie
Badania
Mierze stężenie testosteronu ponieważ probuje różnych rzeczy , od zmian diety , różnych treningów, suplementów itd
Chce mieć porównanie kiedy było go najwięcej a kiedy najmniej
Jak moje działania wpływają na jego ilość
Wszystko to by maksymalnie naturalnie wycisnąć go jak najwięcej, z czego będę miał korzyści na siłowni ponieważ jest to hormon anaboliczny , w łóżku gdzie odpowiada za pożądanie, jak i w życiu ogólnie poprawiając samopoczucie pewność siebie etc .
Dalej , mało napletka , tak z początku po miesiącu czy dwóch żołądź była zakryta ledwo na koronie , z czasem rozciągania przy zwykłych czynnościach jak mycie czy mastorbacja , jak i poprostu rozłożona w czasie regeneracja i rozciągliwość skóry stosowanie masła shea , pozwoliło mi dojść do momentu gdzie po roku z groszem chodzę na codzień z zakryta żołędzią w stanie spoczynku
O nadwrażliwości nigdy nie wspominałem u siebie albo nie pamiętam nie będę teraz sprawdzał, jedynie co to doradzałem innym użytkownika aby hartowali bo nadwrażliwość ma prawie każdy po obrzezaniu
Nie mam baldego pojęcia dlaczego jestem dla ciebie tak niewiarygodny
Sytuację z tego postu opisałem Ci w wiadomości prywatnej już dla twojego swietego spokoju
Nigdy tu nikomu nie pisałem czegoś czego nie wiem czy czego sam nie przerobiłem
Co chces jeszcze wiedziec ?
 

Podobne tematy

Do góry