• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

wymarzony samochod?

Agrafix

New member
Bardziej mi sie marzy tanie paliwo jak barszcz, a jeżeli chodzi o samochód to chciałbym nowy egzemplarz jakiegoś modelu samochodu który był wyprodukowany w latach 1980-95
 

darekbenor

New member
Teraz paliwo jest tanie ja barszcz ja się bardziej martwiłem o części do auta bo mam BMW a wiadomo co to oznacza , bedziesz miał wydatki. Ale ostatnio znalazłem strone wajbex.pl czekam na zapytanie odnośnie zawieszenia koła. Mam nadzieję na pozytywną :)
 

Marek901

New member
Aston Martin Vantage V8 z 1970. Esencja stylu z zacięciem Mad Maxa. ;)

 

diegos

New member
mnie się bardzo podoba BMW Gran Tourer, dowiadywałem się już o kredyt w Bawaria Motors BMW, kto wie może po nowym roku uda mi się spełnić to marzenie
 
Tico w gazie :D

Trudno mi marzyć o jakims samochodem, jeżeli teraz miałbym coś upatrzonego, to zanim zebrałbym kasę byłby już starym gruchotem. Najpierw kasa, później wydawanie :D
 

kamil171

New member
Ja marzę o klasycznym Porsche 911, ale nie te nowe modele, tylko właśnie te stare z lat 80. lub 90. Niektórzy kupują tanio takie perełki a po renowacji chodzą jak nowe, mimo że nie są wypakowane elektroniką, to mają ten niesamowity charakter.
 

Ajlar

New member
Ja marzę o klasycznym Porsche 911, ale nie te nowe modele, tylko właśnie te stare z lat 80. lub 90. Niektórzy kupują tanio takie perełki a po renowacji chodzą jak nowe, mimo że nie są wypakowane elektroniką, to mają ten niesamowity charakter.
hehe no to masz np tutaj takie ogloszenie: Porsche 911 - no ale cena troche duza:> chociaz jak na takiej klasy auto - to wiadomo jak to jest, nie bedzie przeciez kosztowalo 10k :p
 

Alfa

New member
Moim marzeniem jest BMW M3 e92 ;) niestety cena odstrasza, a zanim zdąży zmaleć to pewnie prędzej urośnie, bo auto stanie się swego rodzaju klasykiem :D
 

Lolka

New member
Piękne auta wybieracie ten Aston Martin Vantage V8 bardzo fajne auto.
Ja natomiast chciał bym bardzo GMC Suburbana ale w wersji podwyższonej,powiedzmy uterenowionej oczywiście to auto do terenu średnio się nadaje.Miałem nawet przyjemność prowadzić takie auto,prowadzi się nom tak sobie,ale coś mi się w nim na tyle podoba że chciał bym je mieć.
No i audi 80 w 4.2 l quattro też podoba mi się.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
B Wymarzony motocykl Męskie sprawy 2

Podobne tematy

Do góry