Wyćwiczenie napletka

Beniek19

New member
Siemka,
ostatnio pierwszy raz zdejmowałem napletek w stanie spoczynku (dodam, że mam 16 lat). No i podczas tego zdejmowania udało mi się dojść do momentu, że napletek na górze odsłaniał penis w kółku, które miało średnicę około 3 cm. Więc moje pytanie brzmi, czy jest możliwość wyćwiczenia mojego napletka? Dodam, że od tygodnia próbuje ćwiczyć napletek podczas kąpieli, ale zbytnio nie widzę progresu, zdaje mi się, że dochodzę cały czas do tego samego miejsca jak za pierwszym razem :? (dalej boje się ściągać, ponieważ czuję ból).
 

kristofer87z

New member
Niektorym sie udaje, innym nie.
Mozesz uszkodzic napletek (pekniecie) w trakcie cwiczen i stan moze sie pogorszyc.
Duzo zalezy od sytuacji, samozaparcia, cierpliwosci.
 

Beniek19

New member
Siemka,
ostatnio udało mi się dojść za żołędź z moim napletkiem, ale odczuwałem lekki ból gdy pozostawiłem go tak. Bardzo mnie to zdziwiło ponieważ dzień przed tym doszłem tylko do 1/5 żołędzia :shock:
 

Trolo

Active member
No to ściągaj, ćwicz dalej ten napletek. Skoro udało się ściągnąć to dasz radę resztę. Owszem boleć może, ale jak nawilżysz to będzie łatwiej. Ale nie używaj mydła czy żelu pod prysznic bo będzie piekło. Lepiej krem albo oliwkę. Jak ściągniesz to zostaw tak ten napletek na chwilę. I powtórz to kilka razy, aż będzie lepiej.
 
Do góry