• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wyciek z cewki moczowej.

Jhony21

New member
Wybieram się jutro do wenerologa. Ewentualnie Jaremy w Warszawie urologa. Wcześniej gość mi powiedział, że jeśli objawy ustępują to nie ma się czym przejmować. Ale ją czuje dyskomfort i po 2 MC nie jest idealnie... Nie rozumiem, że sami sugerują to, iż cewka jest zaczerwieniona ale nie maja pomysłu jak to leczyć. :/
 
Ostatnia edycja:

Jhony21

New member
Cewka czerwona po wytrysku i czasami zaswedzi. Wyciek śluzu szklistego po oddaniu moczu. Zdarza się parcie na pęcherz. Jak biorę kąpiel to oddaje zimny mocz koloru miedziowego. Wcześniej tak niemialem. To tyle. Poza tym dużo osób pisało o takim problemie jak tu:http://commed.polki.pl/zaczerwienienie-cewki-moczowej-vt84229.html . Sam nie wiem zaczynam myśleć, że swiruje. Ale u mnie był niezabezpieczony stosunek. Także wydaje mi się, że coś jest na rzeczy.
 
Ostatnia edycja:

skor

New member
I co powiedział wenerolog/urolog?

Kiedyś byłem u tego Jaremy to powiedział ze ból jader spowodowany jest u mnie siedzacym trybem życia..
 

Jhony21

New member
Dziś mam wizytę u Zieniuka o 15 odpuscilem Jareme choć ma dobre opinię. Poczytalem co pisał użytkownik Andy 303 i jak mi nie przejdzie po 1 kuracji antybiotykowej. To biorę się za Stanford protocol. U mnie ewidentnie były zmiany zew. skórne. Ale masci przeciwgrzybicze pomogły mi. do tego mam wrażenie, że język jest bardziej białawy. Nawet jeśli problem jest w bakteriach, wirusach, grzybach to jeśli rozwiązania tego Wise'a pozwalają normalnie funkcjonować z nimi to chyba warto próbować. Toteż lepiej zacząć wcześniej niż później. Pogadam jeszcze z Francuzem jak go spotkam może coś podpowie.
 

Jhony21

New member
Przebadam się. Może coś w tym być ostatnio miałem problem problemy z trawienie % od dłuższego czasu. Jak wypije 2 piwa potrafię je zwrócić choć nic nie czuje a nawet żółcią zarzucić. Kiedyś 0.5 moglem wlac
 
Ostatnia edycja:

Jhony21

New member
Dzisiaj zacząłem kurację doksycylina summamed czy coś takiego później monural. I tyle lekarz powiedział mi, że każdy mężczyzna ma jakieś bakterie i to normalne. Mój sąsiad miał chlamydie, ureoplasme, coli, i chuj wie co jeszcze a nic go nie bolalo nigdy tylko dziecka nie mógł ustrzelic
 

Jhony21

New member
Wszystko mi odpuściło po sumamedzie choć bolal mnie brzuch po lewej stronie jak wzialem piguly i sie pocilem wczoraj wzailem 1g dziś 500 mg jutro monural.
 

moraj

Member
dzięki kilka lat temu też poważnie zachorowałem i nikt nie potrafił mi pomóc dlatego zaczołem czytać dużo i leczyć się sam oczywiscie pod kontrolą badań lekarskich dziś jestem zdrowy i uważam że nie ma choroby z której nie można wyjść trzeba tylko wcześnie zareagować każdy jest lekarzem sam dla siebie i kiedy żaden lekarz albo lek nie pomaga trzeba tylko posłuchać własnego organizmu dobrze że Johny tak szczegółowo opisuje swoje objawy bo z tego można wyczytać chorobę czasem objawy są podobne i mogą wskazywać prawdopodobieństwo innej choroby ale w tym przypadku wszystko zbiega się do wątroby wiec jak zrobisz badania o których wyżej wspomniałeś będziesz wiedział wszystko.
 

Jhony21

New member
Hej panowie mam antygen na przeciwciała WZW b 1000. Wynik obecny. Co to oznacza dziś sprawdzilem wyniki online :) mam żółtaczkę?
 

skor

New member
Podwyzszona bilirubina przy normalnych enzymach watrobowych wskazuje na zespol Gilberta, czyli uposledzenie glukuronizacji, ktora jest forma odtruwania drugiej fazy w watrobie.
Jaki masz dokładny wynik tej Bilirubiny i jakia normie?
 

moraj

Member
czesc jednak się nie pomyliłem leczenie wątroby to bardzo poważna sprawa i czasochłonna ale wszystko do przejścia
 

Podobne tematy

Do góry