• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

wszystko ok ? skrzywienie w dol - Fot

Loft

New member
Haha :D Toż to mój wacek!
Wyluzuj, zupełnie w niczym krzywizna nie przeszkadza a testowałem już nie raz i w niejednej pozycji 8)
Fakt faktem może to nie jest najczęstsze, że wacek odgina się od jajec o mniej niż 90 stopni ale zupełnie to nie wpływa na dziewczynę czy twoją satysfakcję. No i masz ten bonus, że na jeźdźca żadne wygibasy dziewczyny cię nie zabolą a faceci z wackami przy brzuchu mają z tym problem. Także kochaj się na zdrowie :twisted:
 

91dominik

New member
ok dzieki za ten post :)

mam jeszcze 1 dosc dziwne pytanie :
gdy stoje na 2 nogach to czuje ze penis normalnie stoi, jest twardy itp a np jak usiade to czuje jakby krew od niego odplywala i z deka sie marszczy : /
nie wiem czemu mam takie uczucie. jestem prawiczkiem i jeszcze nie bylem w 100% podniecony, moze dlatego ? a moze cos ze mna jest nie tak ?
 

kurt

New member
To nie jest zadne skrzywienie. Ja mam jeszcze większe http://img227.imageshack.us/img227/3813/a001dt1.jpg i swojego czasu też miałem z tego powodu straszne kompleksy i myslałem o operacji. Byłem nawet u urologa i powiedział mi, że jest ok i żebym najpierw go wypróbował. Obecnie jestem z dziewczyną od 2 lat i wiesz co? nigdy nawet nie nie zwróciła uwagi na to, że jest krzywy. Nie ma problemu z żadną pozycją czy to misjonarską czy jakąkolwiek inną. Po seksie często mówi jak to jej było wspaniale itd. W tej chwili mam 23 lata i absolutnie 0 kompleksów na tym punkcie. Oczywiście o żadnym zabiegu nie ma nawet mowy.

Jak sobie przypomnę jak bardzo się tym kiedyś przejmowałem, to mi się śmiać chce z siebe samego.
 

Podobne tematy

Do góry