• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wrażliwośc głowki przed i po zabiegu - wasze doświadczenia

crs

New member
Wtajcie,

jestem po nieudanej plastyce napletka (lipiec 14). Zdecydowalem sie na zabieg kolejny. Lekarz zaleca obrzezanie, kolejna plastyke odradza, gdyz moze nie byc efektu znow.
Ja z racji mega wrazliwej glowki - nie potrafie jej dotknac, boli, zdecydowanie wolalbym kolejna plastyke (nawet kosztem 3 zabiegu, wtedy obrzezania juz). Nie wyobrazam sobie funkcjonowania, chodzenia, pracowania - 12h zmian, podrozowania (hobby) po obrzezaniu ocierajac glowke o np bokserki. Dla mnie to bylby bol nie do zniesienia...
Ze wzgledow estetycznych wolalbym tez miec napletek...

Co o tym sądzicie?

Czy miał ktoś też mega wrażliwą główkę przed zabiegiem a po obrzezaniu, można było ją normalnie złapać, nie było bóli?

Pomocy...
 

kris87z

Member
Po obrzezaniu nie masz napletka i sila rzeczy musisz sie przyzwyczaic.
U mnie po 5 dniach nie odczuwalem juz tego, ze mnie cos ociera itd i teraz jest to calkowicie naturalne.
 

Esham949

New member
Miałem podobnie, przed zabiegiem nie mogłem nawet dotknąć palcem żołędzia, bo pojawiał się silny dyskomfort/ból. Myślałem, że po zabiegu będzie masakra i każda czynność, chociażby chodzenie będzie doprowadzała mnie do szału ze względu na tę nadwrażliwość. O dziwo przez pierwsze 4 dni, gdy miałem opatrunek, nic takiego się nie działo, funkcjonowałem normalnie. Czwartego dnia zmieniłem opatrunek i ku mojemu zaskoczeniu mogłem już dotykać żołądź, dyskomfort był, ale do zniesienia. Po tygodniu chodziłem już bez opatrunku, dyskomfort pojawiał się dopiero jak chodziłem w luźnych bokserkach i jak oblewałem żołądź strumieniem wody z prysznica. Po jakimś miesiącu nadwrażliwość ustąpiła całkowicie, nie odczuwam dyskomfortu czymkolwiek bym nie dotykał żołędzia. Także tym się nie martw, to nie jest takie straszne jak się wydaje, opatrunek + ciasne gacie sprawią, że nie będziesz odczuwał tak silnego dyskomfortu :)
 

crs

New member
Juggalo187 dzieki.

przeraza mnie to. Pracuje po 11-12h w sklepie, glownie stojąc, jakby mnie to mialo ciagla tak boleć to chyba bym oszalał. Zabieg mam 31.03, do 19.04 będę miał L4/wolne w pracy, więc mam nadzieje, że sie unormuje. Pamietam swoj pierwszy zabieg, kazde potarcie szwa o boksy doprowadzalo do bólu, a jak chodziłem to wyglądało jakbym miał pełne gacie :D
Chodze w dopasowanych boksach i to mnie tez zastanawia, takie tarcie raczej powinno boleć + dotykanie główki o włosy łonowe..
Dzieki za odpowiedz.
 

Esham949

New member
@crs

Po 4 dniach to jeszcze będziesz czuł wiele, ale w pracy dasz radę, powiem Ci co mi pomogło:
1. Opatrunek - gaza w linii szwów + gaza jako "czapeczka" na grzyba, może być nasączona rywanolem (jak będzie wilgotna to odrywanie jej przy każdym oddaniu moczu nie będzie aż tak nieprzyjemne).
2. Ciasne majtki.
3. Między penisa w pozycji "do góry" a majtki wsadź złożony ręcznik/szmatkę/starą koszulkę tak, żeby penis nie latał w spodniach, a trzymał się cały czas w jednej pozycji.
Gwarantuję Ci, że wytrzymasz : D
 

crs

New member
OK, co gwarancja obejmuje? Zwrot kosztów zabiegu? ;)
4 dni to pikuś, zamierzam przeleżec 14 w domu, taki urlopik ;)
 

Podobne tematy

Do góry