• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wrażliwe miejsce po zabiegu

mlody93

New member
Witam,

Jestem pół roku po zabiegu i skóra w jednym miejscu jest bardzo wrażliwa, przez co pewnie znacznie skraca mi się czas dojścia.
W jaki sposób mogę sprawić, żeby była mniej wrażliwa?

Pozdrawiam.
 

Pan_Ahmed

New member
W którym miejscu? Mógłbyś zrobić fotkę i w Paincie zaznaczyć jakąś kropką to miejsce? :D
Ewentualnie opisz dokładnie które to miejsce.
 

Pan_Ahmed

New member
ahaaa.. hmmm czyli łączenie się miejsca po wędzidełku wewnętrznej części napletka z wewnętrzną..
Szczerze Ci powiem - zazdroszczę Ci tej wrażliwości na bodźce. Widzę że masz styl "High and Tight" z usuniętym wędzidełkiem. Ja też mam usunięte, ale mój styl to "Low and Tight" i troszkę żałuję, że sobie tego wrażliwego (różowego) napletka nie zostawiłem więcej. No ale z drugiej strony, mam sporą kontrolę nad orgazmem. Mogę skończyć praktycznie kiedy chcę, mogę długo, ale potrafiłbym też szybko jakbym się "sprężył". :D
Nie wiem dlaczego u Ciebie akurat to miejsce jest tak wrażliwe, ale myślę, że to naturalne. Tam było wędzidełko - najwrażliwsza część penisa - miejsce dostarczające najprzyjemniejszych bodźców w seksie. I pewnie w tym miejscu skumulowały Ci się tzw. receptory, oraz zakończenia nerwowe z wędzidełka i teraz tym właśnie miejscem odczuwasz to co dawało wędzidełko.
Taka jest moja teoria. ;)
Ciesz się, że te bodźce Ci zostały. No chyba, że naprawdę Ci to przeszkadza. Wtedy pozostaje "poprawka" na styl "Low and Tight" czyli chirurgiczne "zbliżenie" blizny do żołędzia, wtedy co to miejsce byłoby zapewne usunięte.
Ale tak jak mówiłem wcześniej - ciesz się stary. Ta nadmierna wrażliwość Ci minie z czasem z racji tego, że to miejsce jest obecnie na zewnątrz, a nie wewnątrz napletka, ono się samo z czasem przystosuje. Tak mi się przynajmniej wydaje. ;)
 

patryk9312

New member
Młody a brakuje Ci przyjemności? Nudzi Cię te 10minut? Jak nie to bez przesady, młody jesteś i jeszcze Ci się wydłuży ten czas..
 

patryk9312

New member
One też nie mają czym się zajmować, co jej po seksie 30minutowy skoro nie będzie miała przyjemności? Jeżeli ją zaspokajasz to bez przesady :), Może jej po prostu nie zaspokajasz :D
 

mlody93

New member
A może, jestem początkujący i nie wiem do końca jeszcze co ją satysfakcjonuje, chociaż trochę o tym rozmawiamy.
Jesteśmy dla siebie pierwszymi :).
 

Pan_Ahmed

New member
ahaa. masz częściowe. Czyli ten wewnętrzny napletek przykrywa się napletkiem zewnętrznym podczas spoczynku i napletek nachodzi na żołądź... ale tak czy inaczej, nie martw się, to czy kończysz szybko czy nie to zależy od tego jak często uprawiasz seks. Uprawiajcie sex częsciej, a problem zniknie.. yy z reszta.. 10 minut to wcale nie problem. Problem to mają faceci ktorzy nigdy nie przekraczają minuty. :D
 

mlody93

New member
Ostatnio to trwało... 40 minut :D
Po prostu jak czułem, że dochodzę, to go wyjmowałem i pieściłem dłonią albo językiem i po minutce kontynuacja :D

Da się opanować :D
 

mlody93

New member
Opanowałem :D

Po prostu zwalniam, bądź też na chwilę, dosłownie 5 sekund przestaje, wyciągam, pieszczę kobietę i potem znów :).
 

Pan_Ahmed

New member
mlody93 napisał:
Opanowałem :D

Po prostu zwalniam, bądź też na chwilę, dosłownie 5 sekund przestaje, wyciągam, pieszczę kobietę i potem znów :).

no dokładnie. po obrzezaniu, nieważne czy "high", czy "low", penis staje się po prostu mniej wrażliwy na dotyk. Gdybyś miał napletek i wędzidełko, a żołądź byłby stale nawilżany i kryty przez ów napletek, to przypuszczam, że nie udałoby Ci się powstrzymać zbliżającego się orgazmu zwykłym chwilowym przerwaniem.
Także obrzezanie rządzi. :D
 

Podobne tematy

Do góry