• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wpływ napletka na przedwczesny wytrysk

abc699

New member
Czy jeśli podczas uprawiania seksu napletek delikatnie zachodzi na żołądź to może być przyczyna szybszego dochodzenia do orgazmu i przedwczesnego wytrysku?

W zwodzie mam odsłonięty żołądź bez problemu i wędzidełko nie ciągnie żołędzi ale podczas zbliżenia napletek lekko-minimalnie nachodzi na żołądź, normalnie chyba powinno być tak, że napletek nie rusza się podczas seksu? Ja mam lekką fałdkę pod żołędziem. Poradzicie coś?
 

Jan Zwyczajny

New member
Ja mam podobnie podczas wzwodu napletek nachodzi na zołądz i podczas stosunku penis porusza sie w napletku kilka ruchów i dochodzę,nakładanie prezerwatywy to prawdziwa akrobatyka prezerwatywa zwija sie razem ze skórą i nie idzie jej rozwinąc do końca
 

alfred666

New member
Mam ten sam problem. Po ściągnięciu napletka po chwili wraca on lekko na żołądź zwijając pod siebie nieco prezerwatywy...
Czy to objaw zbyt krótkiego wędzidełka?
 

mwoleyko

New member
Główka penisa to najbardziej czuły punkt, nic więc dziwnego, panowie, że tarcie powoduje takie zachowania - myślę, że trzeba po prostu przeczekać ten okres, skóra się przyzwyczai i nie będzie tak wrażliwie reagować i wszystko będzie w porządku ;)
 

trimi

New member
Jestem po obrzezanu i bez napletka po 1 lodzik jest mega przyjemniejszy, po 2 mogę naprawdę sporo dłużej ruchać, pomijając fakt że miałem napletek za długi i z gumka były mega problemy.
 

oxis

Member
Seksuolodzy twierdzą, że przedwczesny wytrysk ma przyczyny w psychice ( w zdecydowanej większości przypadków). Zresztą większość młodych mężczyzn ma przedwczesny wytrysk. To zazwyczaj wina nadmiernego stresu związanego z obawą o zadowolenie partnerki, nieśmiałość,zakodowana kulturowo niechęć do seksu i wynikające z tego przyzwyczajenie masturbacyjne do szybkiego kończenia. Przyczyn może być wiele.Na przykład spotkałem w literaturze zdanie, że przyczyną przedwczesnego wytrysku może być wpływ zbyt surowego i gniewnego ojca, który niszczy u syna poczucie pewności siebie.
W USA, gdzie większość facetów jest obrzezana, przedwczesny wytrysk to także główna bolączka. Twierdzenie, że obrzezanie rozwiązuje ten problem nie jest potwierdzone naukowo.
Pocieszeniem jest fakt, że wraz z wiekiem i praktyką ta dolegliwość mija ;)
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry