WKU - Kilka pytań

DaRo_93

New member
Otóż za kilka miesięcy dostanę wezwanie z Wojskowej Komendy Uzupełnień ponieważ będę miał 18 lat. Nie pójdę do wojska bo mój rocznik już nie jest do tego zobowiązany ale trochę się wstydzę. Otóż mam stulejkę a podobno tam sprawdzają penisa. Co oni będą z nim robić? Jak się do tego spotkania przygotować? Wiem... trochę zabawne to pytanie ale wstydu ciężko się pozbyć i iść tam na luzie.
 

kiziors

New member
heh z tym to jest roznie,ja tez bylem na wku i chyba gosciu nawet nie zauwazyl ze mam(miałem)stuleje,stal 2 m przede mna i tylko kazał złapac kacapka do góry i zakaszleć :lol: potem odwrocic sie i pokazac mu pupe:p
 

RobertKat

New member
Raczej nie masz sie co martwic raczej patrza czy masz 2 jadra, a wiekszosc ptaszkow jest schowanych w spoczynku :)
Pisze do z mojego doswiadczenia
 

rafiki_03

New member
Nie wiem, ale u mnie na komisji nie sprawdzali ptaków ani jąder. Cały czas było się w batkach... :lol: To chyba zależy od komisji i od widzi mi się lekarza :roll:
 

Loft

New member
Mi też nie sprawdzali na komisji wacka ani jajek. Kumplowi (w innej komisji był) ponoć kazali się chwycić za jedno jądro i kaszleć. Szczerze to gorzej było w poczekalni. Spędzili tam ponad 10 facetów którzy czekali na komisję i niestety tam już się czekało na samych majtach. Tam to dopiero było by głupio jakby ci wacek stanął pośród tylu facetów :lol:
Mój szczęśliwie spokojnie leżał :wink:
 

NoName90

New member
Może i lekarz nie zauważy, ale jak będziesz bliżej z dziewczyną to nie skończy się na oglądaniu ptaszka z odległości 2 metrów. Idź do urologa!!!
 

piotrrrr86

New member
U mnie na WKU nie srawdzał penisa tylko czy jądra oba zstąpione czy jakoś tak. Stulejka wtedy i tak nie stanowiła podstawy do zwolnienia jako dolegliwość nie wpływajaca na coś tam. Tak ładnie było sprecyzowane gdzies w poradniku na necie jak czytałem . Ale jak napisał ktoś powyżej. Lekarz macać Ci nie będzie , ale laska owszem i to dokładnie. Więc jak nie chcesz by macała komuś innemu to lepiej w pore uporaj sie z tym problemem. Nie warto zwlekać.
 
Do góry