• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

wizyta u Michalskiego w Alma Medica

krys10

New member
No dobra, piszecie ze Michalski dobry, chce tam iść, tylko pytanko: ile trwał zabieg? czy ktoś przy lekarzu asystował? Czy braliście cos przeciwbólowego przed, czy poszliście na żywca?
Nie wiem, czy mogę po zabiegu sam wracać autem, czy lepiej wziąć sobie "kierowce"?
Mam rozpoznana stulejke i chciałbym od razu iść na zabieg, a nie bulić jeszcze 90 zł, bo tyle dowiedziałem sie, że kosztuje wizyta. Nie wiem, czy i jak da się tam zagadać, żeby mnie od razu zoperował? Ma ktoś z tym jakies pozytywne doświadczenia? Płaciliście za zdjęcie szwów i kontrole? W sumie to nie wiem, ile to mnie wszystko będzie kosztować?
 

pawdor

New member
Krys10 nawet się nie zastanawiaj, ja też zwlekałem, ale sprawę trzeba załatwić raz na zawsze, będziesz w dobrych rękach..
Zabieg trwał jakieś 40 min, asystuje pielęgniarka, przeciwbólowe tylko po zabiegu, można wracać samemu po zabiegu bo znieczulenie jest miejscowe, ja nie byłem na wizycie przed tylko umówiłem się od razu na zabieg, szwy są rozpuszczalne, a wizyty kontrolne już bezpłatne. Całość kosztowała 730 zł.
Powodzenia:)
 

Podobne tematy

Do góry