• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wizyta u dr. Jacka Drabiny

Witam forumowiczów mam 15 lat i dzisiaj udałem się na 1 wizytę do doktora Drabiny (musiałem z osobą dorosłą, opekunem, rodzicem lecz tylko w celach formalnych itd mimo to musiałem).
Przyjęty zostałem na czas doktor na początku z kimś rozmawiał było to dosyć zabawne :D potem okazało się zę pomylił mnie z kimś innym :D następnie zapytał o co chodzi po wysłuchaniu zaprosił na kozetkę ściągnął napletek obejrzał powiedział żeby sobie popatrzeć. Stwierdził żę najlepsze będzie obrzezanie cześćiowe (ja chciałem całkowite i blizna dalej od napletka czyli high and tight) zapytałem więc czy nie można
całkowitego stwierdził że można tylko że mam naprawdę dużo zdrowego rozciągliwego (czy jakos tak w każdym bądz razie że jest w super stanie) i trochę głupi bo usunąć się da ale powrócić już za abrdzo nie mogę dużo stracic ostrzegł mnie za co mu dziękuje ( mimo wszystko jednak chyba zostane przy mojej propozycji)
Wizytę uznaję za super doktora za troskliwego mądrego wykwalfikowanego dbającego nawet o młodszego pacjenta( troszcząc się abym chodził jeszcze do szkoly haha :D) jestem bardzo zadowolony bo spełnie swoje wielkie amarzenie o obrzzaniu całkowitym takim stylem oraz pozbędę sie prozblemu na wizytę umówie się raczej na 8 muszę zrobić jedynie badania na zabieg brać mega ciasne majtki kupić coś przeciwbólowego po zabiegu i gaziki wszystko jest wypisane na kartce a po zabiegu ciwczyć wrażliwość.
Zachęcam do zadawania mi pytań resztę opowiem za ponad 2 tyg po zabiegu. :D
Pozdrawiam :D
 
Jak myślisz wybrać obrzezanie częsciowe czy całkowite? Osibiście anstawiłem się na obrezanie całkowite a lekarz w moim przyapdku poleca częsciowe więc jak myślisz raczej jestem nastawiony w strone całkowitego :D
 

esco

New member
U mnie bardzo podobna sytuacja. Poszedłem na zabieg do dr Drabiny z nastawieniem że robimy obrzezanie całkowite. Już na wstępie lekarz powiedział że mam dużo zdrowego dobrego napletka i trochę szkoda go wycinać. Po rozcięciu napletka okazało się to co dr Drabina już wcześniej sygnalizował i zasugerował żeby jednak zostawić napletek bo jest go dużo i jest bardzo elastyczny, a jak stwierdził "zawsze można wyciąć resztę, a przyszyć wyciętego już się nie da".
Generalnie to jestem dwa tygodnie po zabiegu. Goi się dobrze, mam trochę opuchniete jeszcze od strony wędzidełka które zostało usunięte. Napletek elegancko schodzi w stanie spoczynku i na baczność. Niczym nie smarowałem rany, w niczym nie moczyłem, po prostu woda i mydło tak jak zalecił dr Drabina.
 

Podobne tematy

Do góry