Witam

tomek9090

New member
Witam wszystkich. Mam 20 lat i mam stulejke. Wcześniej mi to nie przeszkadzało i nie przejmowałem sie tym lecz nie dawno poznałem wspaniałą dziewczyne, jesteśmy razem i pewnie kiedyś dojdzie do konsumpcji naszego związku. Boje sie że nie bede mógł tego zrobić dlatego chce sie pozbyć mojego problemu. Chce sie zapytać czy da sie to zrobić na NFZ w taki sposób aby nikt sie nie dowiedział? Dodam że studiuje i nie mieszkam z rodzicami lecz to oni mnie ubezpieczają. Doradźcie mi co mam robić!! Gdzie sie udać ??
 

bergen

New member
Trasą właściwą jest trasa lekarz rodzinny/internista (wystawi skierowanie do urologa) -------> urolog -----> sala zabiegowa. Nikt sie nie dowie, poza lekarzem.
 

bezczel

New member
No może okazać sie że bedą potrzebowali książeczkę ubezpieczeniową rodzica u którego jesteś wpisany ale nie koniecznie. Moim zdaniem trudno to bedzie ukryć... Ja pierwsze 2 dni chodziłem okrakiem więc nie dało się niezauważyć. W domu powiedziałem że miałem zabieg, jak pytali jaki to odpowiedziałem że "takie tam męskie rzeczy" i nie bardzo mam ochote o tym rozmawiać. Nie wnikali ale w sumie pewnie sie domyślili.
 

tomek9090

New member
miałem wczoraj zabieg obrzezania i ogólnie to dobrze sie czuje ale mam jeden problem- w czasie oddawania moczu sikam dwoma strumieniami ;/ i nie wiem co jest grane;/ może mi ktośpowie co to może byći czy to sie zmieni
 

bezczel

New member
Po pierwsze gratulacje! Po 2 to część ludzi opisywała że na początku mieli problem z "dziwnym" strumieniem po zabiegu. Po 3 siura masz jeszcze spuchniętego i cewka moczowa jest trochę ściśnięta, daj sobie przynajmniej z tydzień.
 
Do góry