• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Witam, szwy po zabiegu..

Marcin87

New member
Witam wszystkich :)

Mam pytanie i trochę martwi mnie to wszystko, bo chociaż byłem wczoraj u lekarza na kontroli i mi powiedział, ze szwy same wypadną to ciężko mi było uwierzyć na słowo stąd te moje zmartwienie.. Jestem po zabiegu po 18 dniach, niektóre szwy wypadły, a niektóre jeszcze siedzą, używałem octenisept do odkażania, który lekarz mi powiedział.. Martwi mnie, bo chciałbym się Was zapytać czy ONE NAPEWNO same wypadną, bo nie chcę żeby mi wzrosło w skórkę o ile jest to możliwe (mam 4 szwy, które mi zostały, reszta sama wypadła samoczynnie...) Miałem plastykę napletka i ucięte wędzidełko, które mi wydłużył... Wczoraj wziąłem pełną kąpiel czyli w wannie i podmywałem wodą i mydełkiem... Czy mam to jakoś samemu wyciągać szwy.. Nie bardzo mi się ta opcja uśmiecha, bo niektóre są przywiązane i weź tu rozplątaj... Jeszcze odnośnie kontroli wczorajszej u lekarza i mi powiedział, że już więcej nie trzeba przyjezdzać, reszta sama się zrobi.. No właśnie jak to sama się zrobi - stąd moje zmartwienie odnośnie małego. Mam nadzieję, że ktoś mi napisze, który był już po zabiegach i jak to wyglądało w praktyce.. Tak, jestem panikarzem, cóż taka moja natura odnośnie mojego małego...

Pozdrawiam, Marcin :)
 

Alex

New member
Słuchaj lekarza, dobrze mówi.
Również po zabiegu miałem założone szwy rozpuszczalne a ostatnie wypadł po miesiącu. Pozostałe szwy na pewno same wypadną tylko daj im na to szanse.
 

Marcin87

New member
Ok, dziękuję bardzo, uspokoiłeś Mnie ;). Ale jak to w życiu bywa są i panikarze i pewni siebie ludzie...

Pozdrawiam :)
 

miętowy_ludek

New member
Co do obaw kolegi to dodam jeszcze, że jeden szew mi się wrósł i już nie chciałem, żeby mi babrali i wyciągali, bo się rozpuści prędzej czy później, ale fakt faktem, został
 
Do góry