• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Witam. Pytania po zabiegu

Będziesz odkażał (choćby maścia) - będzie dobrze.
Ropa jest naturalną reakcją organizmu na bakterie lub na zapalenie. Jedno i drugie nie oznacza jednak żadnych poważnych powikłań.
Czym innym delikatnie występująca ropa w procesie leczenia a czym innym długotrwale ślimacząca się rana.

W wolnym terminie idź do lekarza - uspokoi Cię i będzie Ci łatwiej a do tego czasu smaruj i dbaj o sprzęt a na pewno wszystko będzie jak trzeba.
 

lulek

New member
Mogę już stosować tą maść na blizny?

Którą kupić Cepan czy Contracttubex, u mnie w aptece Contracttubex jest o 15zł droższy od Cepan, ma to przełożenie na efekty? Droższa = lepsza?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Zapach na pewno lepszy u concratubex. Ponoć cepan wali cebula. Sluchaj wydajnosc tej masci jest ogromna. Nakladasz naprawde malutko na palec i na skore. Raptem 15 zl a nie walisz jak cebulak :D
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
No nie wiem czy to oponka czy w ten sposob lekarz wywinal wewnetrzny napletek i zszyl ze skora. Czemu tak uwazam. Bo od pierwszego zdjecia wyglada to tak samo. Ile masz zapasu napletka? Jak masz pelny wzwod ile mozesz rozciagnac skory?
 

lulek

New member
Wydaje mi sie ze to oponka, moze akurat dodaje zdjecia w te dni co jest mniejsza, bo przez ostatnie 5 dni byla znacznie wieksza, dzisiaj zmala troche
Tak wyglada to na totalnym flaku:
http://i.imgur.com/jAyUq8gh.jpg

Podczas wzwodu mam dosyc napieta skore, moge jutro wrzucic jakies foto
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Mozesz nalozyc na żołądź napletek? Ponoc pomoga to osobom ktore maja oponke. Juz w kilku watkach sie to przewija. No chyba ze masz tak ciecie ze nie ma co zakladac. Chociaz nie widać bys mial jakos super ciasno w miesjcu ciecia jak co niektórzy z forum, więc czemu sie taka oponka robi to nie wiem. Rozumiem jakby byl przed oponka mocny ucisk ze chlonka nie potrafi swobodnie sie przemieścić ale u ciebie tego nie widac
 

lulek

New member
Moge ale zazwyczaj mi sie zsuwa zachwile... Wiec przykleilem sobie plastrem i chodzilem tak prawie caly dzien starajac trzymac czlonka w majtach ku gorze.
Jest od 3 godzin bez naciagnietego napletka i tak to wyglada :
http://i.imgur.com/6eXTrOlh.jpg

wydaje sie ze oponka zeszla, zostala tylko falda wew. napletka, tylko jestem ciekawy czy po nocy oponka sie nie nawroci, zobaczymy....
 
Do góry