• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Witam mam pewien problem

wough

Member
Problem polega na tym że gdy się przytulam z dziewczyną lub dotykamy się nawzajem to mam od razu mokro w spodniach to orgazm nie jest tak mi się wydaje ale to chyba jest preejakulat z podniecenia seksualnego ale ja mam to w bardzo dużej ilości. Dzisiaj jak mnie dotykała po członku to powiedziała że strasznie mam mokro i myślała że po pięciu ruchach mam orgazm, a mi było strasznie wstyd co mam z tym zrobić jest na to jakiś lek czy coś dodam że mam za 3 miesiące 18 lat. Jestem też miesiąc po zabiegu plastyki napletka a przed zabiegiem też tak miałem więc nie wiem co robić. Czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam 🤔😉
 

Trolo

Well-known member
Kolego nic nie zrobisz. Możesz sobie zwalić przed spotkaniem, ale to i tak nie wiem czy zbyt pomoże. Po prostu to jest natura, ona Cię podnieca i odpowiedzią na to jest wzwód i preejakulat, z czasem te ilości będą mniejsze. Wytłumacz jej, że to preejakulat i nie jesteś w stanie tego zatrzymać, a jak chce zobaczyć orgazm to niech go wyjmie i się zacznie bawić :) Powodzenia tam a i pamiętaj, że preejakulat może zawierać plemniki i jakbyś chciał zakładać prezerwatywę to wcześniej np. ręcznikiem albo bielizną swoją przetrzyj kolegę, żeby był suchy i potem załóż gumę, bo jak założysz na mokrego to zacznie Ci się ślizgać prezerwatywa.
 
Do góry