• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Witam, jestem 2 dzień po plastyce napletka.

wough

Member
Jestem 2 dzień po zabiegu stulejki i krótkiego wędzidełka. Problem polega na tym że nie mogę zsunąć napletka poniżej żołędzia ponieważ jest oponka i jak próbuję to czuję ogromny ból. Szwy widać ale mało plus lekarz powiedział że mam jakoś bardzo wrażliwy żołądź co mnie dodatkowo hamuje. Do mojego lekarza niestety nie mam numeru a boję się że jak nie zacznę reagować to pojawią się komplikacje. Za 12 dni mam wizytę kontrolną a teraz pytania:
1. Czy mam na siłę naciągnąć napletek pod żołądź mimo bólu
2.Czy jak przeczekam z tym zsuwaniem napletka mogą wystąpić jakieś komplikacje np. napletek się przyklei lub będę musiał przejść jeszcze raz ten zabieg plastyki napletka.
Mogę dosłać zdjęcia jak ktoś mi odpowie, będę aktualizował na bieżąco temat.
 

kaloryfer!

Active member
12 dni do pierwszej wizyty to jakoś podejrzanie dużo... A numeru raczej Ci nie dadzą bo rodo itd, ale spróbować możesz.

A poza tym 2dni dopiero, może nie ma co panikować.
 

wough

Member
A po jakim czasie powinienem mieć wizytę ? mi się wydaje że 2 tyg to normalnie chyba że się mylę. Zdjęcia wyślę do 30 min.
 

Amek

Active member
2 tygodnie po to chyba normalnie, a szwy to do miesiąca w sumie mogą się trzymać i to tez zależy. Daj zdjęcia to się zobaczy. Na siłę to też nie ma co
 

kaloryfer!

Active member
Poszukaj w necie info o lekarzu, może jakiś mail. Nie to dzwoń do kliniki. Nie to tam jedz i waruj na niego. Ew. Bierz skierowanie. A jak temat pilny to trudno, 150zl nie majątek, zwłaszcza pod kątem k00tasa.
 

wough

Member
Zabiegu nie robiłem na NFZ robiłem prywatnie koszt to 1500 zł +badania na covid + wizyta = 2000zł. A wizytę kontrolną mogę zrobić na NFZ lekarz powiedział że teraz nie robią zabiegów NFZ stulejki ponieważ, jest to teraz nie pilna sprawa z którą podobno da się żyć ale jakim kosztem psychicznym :(
 
Do góry