Wiązadełko i nie tylko

kooloos

New member
Witam, mam 22 lata.

1. Odnośnie wiązadełka, czy nie jest ono za krótkie? Czuje czasami dosyć mocno że jest ono tak jakby zbyt mocno naciągnięte co powoduje dyskomfort

https://zapodaj.net/a15af721cda39.jpg.html
https://zapodaj.net/b23237d55538e.jpg.html
https://zapodaj.net/ea7de7c88cec3.jpg.html
https://zapodaj.net/e7e87372ace76.jpg.html
https://zapodaj.net/401e6bdc2631d.jpg.html
https://zapodaj.net/ec313c518d35b.jpg.html

2. Głównie podczas kontaktu z drugą osobą ale także czasami podczas masturbacji mam wrażenie, że stoi mi aż za bardzo. Chodzi mi o to że jest bardzo twardy oraz w tym czasie jest widoczna w dużym stopniu krzywizna penisa (wzdłuż ciała) i trudno nim w jakikolwiek sposób ruszać gdyż poprzez samo to że jest w takim mocnym zwodzie powoduje dyskomfort to każde wykrzywienie od naturalnej krzywizny powoduje większy dyskomfort.

3. Często również mam ?problem? z wytryskiem pomimo że jestem bardzo mocno pobudzony potrzebuje dłuższej chwili aby dojść. Czym to może być spowodowane i jak temu zaradzić?
 

Trolo

Active member
Jeżeli chodzi o wędzidełko to wizualnie widać że się napina i skoro powoduje u Ciebie dyskomfort to proponuje wydłużanie wędzidełka.
Odnośnie skrzywienia to nie widać żeby było ono jakieś duże i raczej nie nadaje się do operacji bo nie przeszkadza w penetracji. Cieszyć się trzeba ze stoi i tez z tego ze dłużej dochodzisz przynajmniej partnerka zadowolona :)
 

kooloos

New member
A takie wiązadełko naddaje się na NFZ? Ile się mniej więcej gdzieś czeka na taki zabieg? Czy lepiej będzie zrobić wszystko prywatnie?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
A ja bym z tym nic nie robił. Po co skoro mozesz w wzwodzie odciagnac napletek calkowicie ponizej grzyba. Ile bys chcial zeby sie sciagal? Na plecy? Aha i zdjecia dodajemy poprzez imgur.com. Regulamin sie kłania.
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Pytanie po zabiegu :) stulejki+ którkie wiązadełko. Po zabiegu obrzezania 3
J Krótkie wiązadełko, krostki Stulejka 1
P wiązadełko Krótkie wędzidełko 2
M Wiązadełko? Krótkie wędzidełko 12
D Nie wiem co robić..(stuleja) Stulejka 4
Podobne tematy

Do góry
TOPlist