wędzidełko?

eclod

New member
Mam 16 lat.
jako dziecko sobie coś przypominam że rodzice mi ściągali napletek podczas kąpieli, później jakos to zaniedbali i ja też nieściągałem, dopiero pół roku temu zorientowałem sie że coś jest nie tak, nie schodził cały nawet podczas spoczynku. zacząłem ściagąc coraz dalej i dalej, w końcu udało się ściagnąć w czasie spoczynku cały.

następne kilka miesięcy coraz większe postępy w czasie wzwodu brakowało paru milimetrów aż zszedł z żołędzia, wtedy udałem sie do lekarza pierwszego kontaktu, ściągnąłem w czasie spoczynku powiedział że stulejki nie ma i przepisał mi maść abym ściągnał do końca w czasie wzwodu. w końcu się udało cały napletek schodzi z żołędzia do rowka, ale dalej nie.

i teraz mam pytanie czy jeśli nie byłem obrzezany to mój napletek w czasie wzwodu musi się rozciągnąć na całym penisie? w rowku nie tworzy mi się żaden pierścień.

Wydaje mi sie że nie chce sie rozejść na całym przez wędzidełko

i pytanie w takim momencie mogę uprawiać seks?
 

ANDALAMI

New member
to kwestia napletka,jeden się rozciąga na penisie inny nie,jeden jest któciutki inny długi itd Z tego co piszesz to wygląda mi to ok, tak mozesz uprawaić seks.jeżeli cie nie ciśnie,nie odczuwasz bólu to raczej jest ok.
 
Do góry
TOPlist