• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wędzidełko za krotkie?

pawel007007

New member
Trochę mnie to zastanawia w temacie jest Wędzidełko za krótkie a tak na żadnej focie nam go nie pokazałeś, pokaż dobre foto wędzidełka od dołu z boku nic nie widać ale wygląda że jest za krótkie bo robi się białe.
 

mirek21

New member
Przepraszam ale mialem dodac jedno inne zdjecie. Zalaczam kolejne zdjecia. Dodam ze jak uprawialem seks z dziewczyna( regularnie przez 3 lata,2 do 5 razy w tygodniu) to mnie nic nie bolalo i bylo ok, a naprawde przerozne pozycje stosowalismy. Z prezerwatywa jak i bez. Jednak juz z nia nie jestem, a byla ona niedoswiadczona, i nie chce zle wypasc przed nowa dziewczyna ktora na pewno miala juz innych partnerow. Nie widzialem tego problemu, tylko kolega napomnial mi ze ma z tym problem i ma miec zabieg. Poszperalem troszke i zaczalem sie obawiac ze cos jest nie tak

imgur: the simple image sharer
imgur: the simple image sharer
imgur: the simple image sharer
imgur: the simple image sharer
 

pawel007007

New member
Mam wątpliwości zdjęcie 1,2,3 świadczą o tym że masz za krótkie wędzidełko które robi się białe przy rozciąganiu czy ty to zauważyłeś też?. zdjęcie numer 4 już tego nie ukazuje może to wina aparatu?, jeżeli jednak w rzeczywistości wędzidełko jest takie białe przy próbie ściągania jak np zdjęcie 2, to masz za krótkie.
 

Podobne tematy

Do góry