• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wędzidełko PROBLEM.

Michal1994

New member
Witam czy ktoś może mi podpowiedzieć co to może być od jakiegoś czasu na wedzidelka pokazała mi się biała plamka. Raz widać ja mocniej a raz słabiej. Kawałek takiej plamki zrobi się suchy na strup i odpadł lecz zostało jeszcze to. Czy ktoś wie co to może być i jak to wyleczyć?
 

Trolo

Well-known member
Serio przyglądałem się i nie widzę tam nic niepokojącego. Nie wiem co się stało wcześniej, może jakiś uraz, zbyt ostra zabawa i teraz została blizna.
 

Michal1994

New member
Raz tego nie widać a raz wychodzi konkretnie wygląda to jak biały strupek kawałek mi odpadło stosowałem clotrimazol i nic nie pomogło.
 

Trolo

Well-known member
No to już jak uważasz, ale czasem nie ma co przesadzać, bo zaczniesz chodzić po lekarzach dobierać sobie do głowy stosować tysiące maści wydasz hajs i finalnie okaże się, że nic to nie dało.
Może podczas seksu naderwałeś wędzidełko? W ogóle kiedy to zauważyłeś - po skesie czy masturbacji? Powstało samo z siebie?
 

Michal1994

New member
Szczerze mówiąc to raczej po seksie. Myślałem że to jakiś stan grzybiczy i wyczytałem o tej maści na necie spróbowałem i nic nie pomogło chyba będę musiał się wybrać do lekarza. Mam to już parę miesięcy tak.
 
Do góry