• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wędzidełko i Napletek. WTF!?

Kilerek7

Member
Cześć, mam pytanie odnośnie wędzidełka. Jestem 2 miesiące po operacji wydłużenia, ale gdy zsuwam napletek, wygląda to wszystko tak jakbym nie miał wędzidełka, wcześniej była wąska skórka od cewki a teraz gładka ścianka czy ktoś miał tak samo? Oraz dziwniejszy problem, otóż w pełnym wzwodzie napletek sam cały się nie zsunie, ale bezboleśnie potrafię go ściągnąć do krawędzi, tylko tutaj zaczynają się schody, jak przed operacją było ok, to teraz gdy zsunę napletek do krawędzi żołędzia, tworzy się taka obręcz która jest równa krawędzi żołędzia a co za tym idzie, że w pełnym wzwodzie skóra zjeżdża mi na żołędzia:/ tak jakbym miał za szczupły żołądź, albo za wąską krawędź a fałda skóry się za nią nie mieści czym to idzie? Normalnie nie mogę powiesić kurtki na haczyku, bo zlatuje i sądzę, że będzie to uciążliwe, czy ktoś miał może taki problem? Pozdrawiam.
 

fancom

New member
Witaj
Coraz bardziej zastanawia mnie czy wydłużenie a usunięcie to jedno i to samo. Co do twojego pytania to wędzidełko po takim zabiegu jest niewidoczne jest zrównane razem z napletkiem i nie będzie już tej wąskiej skóry połączonej z cewką. Sam jestem po usunięciu i teraz praktycznie nie ma po nim żadnego śladu.
A co do następnego pytania hmmm... jeżeli w pełnym wzwodzie napletek nachodzi Ci na żołądź to może masz za dużo skóry napletka, najlepiej by było jak byś fotę jakąś wstawił.
 

Kilerek7

Member
Ważne, żeby nie przeszkadzało, chociaż pieszczoty wędzidełka były fajne, a teraz ja nie ma to nie wiem:p Co do tej skóry to też faktycznie, może być jej za dużo, ale miałem też operacje skrzywienia, gdzie właśnie ten nadmiar miał być zredukowany, wydaje mi się, że wina może leżeć po stronie blizny pooperacyjnej, bo gdy zsuwam skórę za żołądź to na bliźnie się fałduje i nie może jej przejść.
 

Kilerek7

Member
http://i.imgur.com/NbbTwco.jpg
http://i.imgur.com/dpem9S2.jpg

Dodaje fotki z problemem, sorki za ostrość, na zdjęciu z profilu żołędzia widać, że skóra jest równa krawędzi, a na drugim nad blizną tworzy się fałda, co wydaje mi się powoduje to, że skóra zsuwa się z powrotem. Zastanawiam się czy w prezerwatywie gdy tak skóra na środku będzie się zatrzymywać będzie ok. Męczy mnie jeszcze mała drobnostka, chodzi mi o preejakulat, taki bezbarwny śluz podczas podniecenia, strasznie mnie to wkurza i męczy, czy da się to jakoś czymś zatrzymać albo ograniczyć?
 

Trolo

Well-known member
Zdjęcia możesz wrzucić lepsze, bo słabo widać. No preejakulat jest problemowy, niektórzy myślą, że to wytrysk bez orgazmu. Ale nie martw się to Twoje naturalne nawilżenie i kiedyś za tym zatęsknisz :)
 

Kilerek7

Member
Na seks bez gumki to jest ok, w gumce natomiast już uciążliwe. Bardziej mnie jednak wkurza, że gdy tego preejakulatu wyleci trochę to wzwód opada, ogólnie po operacji 2 miesięcznej skrzywienia zauważam, że nie mogę utrzymać wzwodu narazie sztucznie, oby przy partnerce było lepiej. Mam też nadzieję, że penis w wzwodzie do poziomu będzie funkcjonalny, bo nie unosi się ponad poziom jak u większości, lekarz mówił, że po operacji taki był, ale chyba sól fizjologiczna ma mocniejsze działanie niż moja krew, więc co tu brać by mieć mocne wzwody?
 

Klaus1

New member
2 miesiace to jest bardzo wczesnie jesli chodzi o dojscie do siebie po operacji skrzywienia. Musisz dac sobie czas. Ja np. do teraz czuje lekkie dyskomforty a bylo to rok temu. No i metoda ktora wiekszosc tutaj odradza czyli szwy ktore mam na zawsze. Tak czy siak jaka to metoda bys nie mial musisz sobie dac pol roku minimum.
 

rekin

New member
Usunięcie i przedłużenie wędzidełka to dwa różne zabiegi! Jeśli wędzidełko masz usunięte lub prawidłowo zoperowane, powinieneś być w stanie odsunąć napletek tak, że nie tworzy się żadna "obręcz". To że napletek się nie zsuwa samoistnie w trakcie wzwodu jest normalne przy długim napletku. Ilości płynu przedejakulacyjnego nie ograniczysz i nawet o tym nie myśl, jest to zupełnie zdrowe zjawisko. U jednych jest go więcej, u innych mniej albo w ogóle.

Najlepiej jeśli byś załączył ostre zdjęcia z pełnym wzwodem i z w pełni odciągniętym napletkiem od dołu i z boku lub góry.
 

Kilerek7

Member
No właśnie zauważam taką obręcz, wcześniej u dołu jak było wędzidełko to było połączone z cewką, a teraz jest gładka ściana, tylko taka blizna jakby wgłębienie, szwy miałem w postaci tak jakby drabinki przez całą długość. Postaram się wrzucić lepsze zdjęcia, a czy usunięcie wędzidełka zmniejszają doznania? Bo różnie w necie piszą.
 

Podobne tematy

Do góry