• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wędzidełko - dwa tygodnie po zabiegu

AdamoA

New member
Czołem!
Miałem przeprowadzony zabieg plastyki wędzidełka dokładnie dwa tygodnie temu. Większość się już wygoiła i kilka szwów też już poodpadało, jednak mam inny problem. Po odciągnięciu napletka po wewnętrznej stronie jest zgrubienie, które mnie martwi. Myślałem, że to ta niesłynna "oponka" jednak opuchlizna już minęła, skórę potrafię odciągać zarówno w spoczynku jak i we wzwodzie a to zgrubienie dalej pozostaje. Kiedy mały jest w spoczynku to na napletku widać delikatne, dostrzegalne właściwie jedynie w świetle, ale jednak, przebarwienie skóry na ciemno jak w przypadku opuchlizny.

Czy to minie, czy można stosować na to jakieś maści albo jakoś to rozmasowywać? Niestety lekarz, który przeprowadzał zabieg ani nie kazał się zgłosić na wizytę kontrolną ani nic zbytnio nie powiedział, pomimo, że sądząc po ocenach w internecie, był najlepszym urologiem w okolicy (200+ pozytywnych opinii) a dostać się do niego teraz to wyczyn. Martwi mnie to bo chociaż potrafię odciągnąć napletek to jednak ta "buła" trochę wadzi we wzwodzie i trudno mi sobie wyobrazić żeby miała tam zostać.

Zdjęcia: Imgur: The most awesome images on the Internet
 

Podobne tematy

Do góry