wątpliwości (?) s.o.s

kaka22

New member
Witam Panowie :) 5 miesiecy temu W KOŃCU ! zdecydowałem się na wizytę u urologa, byłem pewny iż mój problem przedstawia się następująco: krótkie wędziełko oraz nadmiar skóry na penisie, byłem tego pewien natomiast urolog stwierdził że problemem jest jedynie wędziełko, które należy podciąć a co do skóry to powiedział że po podcięciu wędziełka nadmiar skóry się unormuje/rozciągnie, dokładnie nie pamiętam ale coś w ten deseń powiedział :)
Zatem udałem się na zabieg i z wędziełkiem jest wszystko OK, napletek zsuwa się elegancko z członka podczas wzwodu ALE, no właśnie, pozostaje problem a dokładniej ta nieszczęsna skóra otóż kiedy już zsunę napletek podczas wzwodu pod żołędziem tworzy się tak jakby pierścień który powoduje lekki dyskomfort i członek odchyla się lekko w prawą stronę . Powiedzcie mi czy da rade coś z tym zrobić jakoś rozciągnąć czy po prostu doktor postawił błędną diagnozę i ten nadmiar nie unormuje się i trzeba usunąć to w pizdu ?
Proszę Zdjęcia:
xx - Imgur
 

Esham949

New member
W sumie to się na tym nie znam, ale mi to wygląda na nadmiar napletka. Jeśli tak jest, to nie można powiedzieć, że lekarz postawił błędną diagnozę, bo to Ci w niczym nie przeszkadza, nie zagraża niczemu. Z medycznego punktu widzenia to jest tylko problem estetyczny, więc jakbyś chciał podciąć tę nadmierną skórę, to musiałbyś się udać gdzieś prywatnie... Niech ktoś jeszcze się wypowie na ten temat ;)
 

kaka22

New member
możne i ten nadmiar to tylko problem estetyczny jednak bardziej martwi mnie ten uścisk/pierścień który się robi pod żołędziem ponieważ powoduje on lekki dyskomfort
 

Radegast

New member
Jeśli czujesz dyskomfort i masz wątpliwości, to zmień lekarza. Nie masz obowiązku iść do tego samego, jeśli Cię nie przekonuje.
 
Do góry