• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wąska skóra na penisie

ggg2

New member
Witam, czy wiecie co mogę zrobić ze zbyt wąską skórą na penisie? jak widać na zdjęciu przez to ściśnięcie góra nie może dalej zejść, ma czerwony kolor i czasami pęka skóra. Czy poradzą na to jakieś maści?
Link do zdjęcia: https://imgur.com/a/SigDTQc
 

Trolo

Well-known member
Maść sterydowa, ale ja uważam, że napletek bardzo daleko Ci schodzi i nie powinno być dyskomfortu. Chyba że to tylko wizualne aspekty.
 

ggg2

New member
Trochę czuję ucisk gdy mam dłużej ściągnięty napletek. Ale i tak ważniejszy jest dla mnie wizualny aspekt. Jak korzystać z tej maści i czy może to nieść jakieś efekty uboczne? przez tą nazwę trochę boje się korzystać z tej maści
 

Trolo

Well-known member
No brzmi groźnie, ale nie jest źle jak się stosuje zgodnie z zaleceniami lekarza. Hydrocortison to maść o której mówimy. Idź do lekarza i porozmawiaj o tym. Jesteś w stanie wrzucić inne zdjęcie? Boje się, że maść może nie do końca pomóc. Miałeś wydłużane wędzidełko?
 

ggg2

New member
Tak, miałem wydłużane lub nawet usuwane wędzidełko, w sumie to sam nie wiem jak jest do końca. Wieczorem dam zdjęcia. A pro po maści to raczej po prostu będę nią smarował w miejscu zwężenia 2 razy dziennie przez max 4 tygodnie, przestanę jak tylko problem ustąpi. Wydaje mi się, że sprawa nie jest aż taka poważna aby musieć iść z tym do lekarza.
 

Trolo

Well-known member
Moim zdaniem maścią tego się nie pozbędziesz, tylko obrzezaniem. ALe zawsze możesz spróbować.
 

ggg2

New member
Obrzezanie nie wchodzi w grę. Pani w aptece dała mi maxicortan jest to ponoć silniejsza wersja Hydrocortisonu, co o tym myślisz?
 

Trolo

Well-known member
No to jest taka sama maść, tylko inna nazwa handlowa a substancja czynna jest ta sama czyli hydrocortison. Co sadzę? Chyba nic zobaczysz sam jak Ci to pójdzie.
 

ggg2

New member
A czy kontak tej maści z żołędziem może jakoś zaszkodzić? Smaruję w miejscu zwężenia ale jak napletek zakrywa górę to i trochę smaruje żołędzia
 

ggg2

New member
Gdyby to kogoś interesowało to niestety maść nie zadziałała, będę w najbliższym czasie robił drugie podejście do tego i jak nie zadziała to będzie trzeba szukać innych rozwiązań :p
 

Podobne tematy

Do góry