• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Warszawa Zacisze NFZ stulejka

Bru

New member
Czy polecam nie wiem :) wciąż się goi,lekarz fakt wykonuje tylko obrzezanie całkowite.Na moją ocenę zrobił to fachowo i dobrze.W razie czego mogę podać namiary ,ewentualnie szczegóły mojego zabiegu.Termin z NFZ ok 1 do 2 miesięcy prywatnie natychmiast koszt 1200 zł
 

peerg

New member
Cześć! Czy chodzi o klinikę IATROS przy Wojskowej? Jeśli tak, to mam tam zabieg w czwartek (na NFZ) i chętnie przyjmę wszelkie informacje i wskazówki. :)
 

Bru

New member
dopytaj się o wizytę kontrolną,poproś lekarza o przepisanie detromexyny (masc na blizny) po za tym jest ok.Jaki lekarz ?
 

peerg

New member
Doktor Łempicki. Sprawił dobre wrażenie podczas konsultacji, ale wiadomo, liczy się przede wszystkim robota i efekt, a nie wrażenie. Ale jeśli to ten, to trochę mnie uspokoiłeś. Coś o samym zabiegu mógłbyś powiedzieć? Jak bardzo bolesne, czy fachowo wprowadzone znieczulenie, czas trwania itd.? Czy miałeś wrażenie bycia dobrze poinformowanym po zabiegu, jeśli chodzi o rekonwalescencję, czy musiałeś na przykład wertować forum? Tak w ogóle dzięki za odpowiedź i wskazówki! Zostało mi jakieś 36h do zabiegu i mam już trochę stresa.:)
 

Bru

New member
Sam zabieg (skala mojego stresu,zawstydzenia od 1-10 to max ) było ok ,luźna rozmowa szybko bezboleśnie. ( moja rada weź coś przeciw bólowego ( ibupron czy coś),by zaraz po zabiegu zjeść -nie będzie bolało w drodze do domu gdy schodzi znieczulenie.Oczywiście dostaniesz od dr. receptę. )
Samo znieczulenie hmm przyjemne to nie jest ale szybko fachowo da się przeżyć.
Wracając do zabiegu ok 30/40 min było ok.
Trzeba się dopytać lekarza po zabiegu o wizytę kontrolną ( ja jej nie miałem ,ale wszystko ładnie się zagoiło i zaliczyłem wczoraj pierwszy sex :) po 29 dniach.
Trochę poczytałem forum i co najbardziej mi pomogło to rivanol (okłady szczególnie nocne) w pracy oscicept.
I przede wszystkim moczenie w rumianku.
Blizna jest(nie wielka dobrze wygląda) choć nie odczuwam żadnego bólu.Oczywiście stosuje maść .

trzymie kciuki.
 

peerg

New member
Dzięki za info i kciuki!

Jestem już po, całą długą historię zamieściłem w dziale "Po zabiegu". Ale dziwne, że piszesz, jakoby lekarz wykonywał tylko obrzezanie całkowite - ja dostałem częściowe...
 

Podobne tematy

Do góry