• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Warszawa prywatnie

Tomxx

New member
Witam Panowie,

wiem, że temat wałkowany w kilku wątkach, ale chcę to zebrać do kupy i uaktualnić. Mianowicie poszukuję DOBREGO lekarza w Warszawie do obrzezania całkowitego. Najchętniej prywatnie i niedrogo (2k i więcej odpada). Prywatnie bo chcę mieć możliwość wyboru lekarza i terminu oraz mam obecnie problem z dotarciem do lekarza rodzinnego:/ Co możecie polecić?

Obiło mi się tu na forum o oczy CMW i że tam można zrobić prywatnie - jakie są ceny? Coś o klinice Ibis też było...proszę napiszcie gdzie myślicie, że będzie najlepiej, za ile i do jakiego konkretnie lekarza.

Dzięki!
 

Tomxx

New member
A właśnie - jest jakaś szansa wyboru czy raczej zasugerowania komu powierzyć wacka robiąc na NFZ i nie dając w łapę pożądanemu lekarzowi? Czy może jest tak że jak się przyjdzie na wizytę do danego lekarza to potem on kroi?

@Spector
Długo czekałeś na wizytę i potem na zabieg?
 

Spector

New member
Na wizytę ,chyba 12 dni ,a zabieg mogłem mieć już następnego dnia ,chociaż wybrałem inny termin(6 dni później) ,bo chciałem się przygotować.Z tym ,że to był sierpień ,więc wtedy może mniej osób się na zabieg decydowało.Ja na wizycie byłem u jednego lekarza ,a u innego zabieg miałem.Czy da się zasugerować nie wiem.Zawsze można spróbować ,myślę że jak jest mało chętnych to pójdą Ci na rękę ,bo cała obsługa raczej miła :)
 

Tomxx

New member
No Panowie nie krępować się - podzielcie się opinią jakiego lekarza możecie polecić z wawy i opiszcie co wiecie z tych rzeczy które mnie interesują:)
 

-Marcin-

New member
ja bylem w ibisie, cezary torz. zabieg 900zl+100zl wizyta.
generalnie wszystko bylo by idealnie, gdyby nie to, ze za dlugo mi szwy sie rozpuszczaly. tam gdzie szwy wypadly w ciagu 2 tygodni jest pieknie, niestety tam gdzie siedzialy dluuuzej jest kiepawo (lekka opuchlizna, raczej juz nie zniknie, i zgrubiale blizny). tak wogole to ja bym wszystkim polecal jednak szwy nierozpuszczalne, dzieki temu powinno byc wieksze "zainteresowanie" lekarza, zeby je usunac, rozpuszczalne to wg mnie sa glownie po "zabieg wykonany, idz Pan i wiecej nie wracaj" . Mialem calkowite.
 

Tomxx

New member
Już podjąłem decyzję - Torz w Ibisie, 1000zł i po problemie (mam nadzieję).

Co do szwów to może trzeba mieć na uwadze żeby je przed upływem 14 dni jakoś wyłuskać ze skóry? Jeszcze muszę przewertować forum w tym zakresie...
Generalnie słyszałem opinie, że odchodzi się od szwów rozpuszczalnych właśnie z racji tego, że czasami są z nimi problemy. Tak gdzieś w TV mówili.
 
Do góry