• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

WARSZAWA-KOGO POLECACIE

piotrrrr86

New member
Jestem w Warszawie od 3 tygodni i nie bardzo sie oreintuję co i jak. Chciałbym zapytać kogo polecacie jeśli chodzi o zabieg a kogo mam unikać. Czytałem na forum wiele dobrych zdań o tym centrum na woli. Jak to wygląda? jakie ceny? czy to jest na nfz? bardzo proszę o odp. Bo widziałem sporo ofert prywatnych gabinetów ale płacić po 2500zl to trochę drogo. Z drugiej strony nie chciałbym być okaleczonym na całe życie :) także prosze ludzi zorientowanych z warszawy o informację. Aha ja jestem zameldowany poza woj mazowieckim. Tu jestem na studiach. Jeśli chodzi o skierowania to niby mam prawo do 2 internistów w swoim woj i tu w mazowiecim.Więc mogą wziaść jakiegoś z poradni studenckiej. Ale czy skierowanie od takiego zaatwia sprawę? czy może prywatnie tam to robią ? proszę bardzo o informacje. pozdrawiam
 

piotrrrr86

New member
czytałem to już. Ale część danych napewno sie zdezaktualizowała. Konkretnie to interesuje mnia ta procedura. Czego oni wymagają od osoby studiującej? Skierowanie od internisty i co jeszcze ? bo teraż żadnych książeczek zdrowia nie mamy. A kobieta z samorzadu sudentów powiedziała że do 26 roku zycia aktualna legitka jest dowodem ubezpieczenia. Jak ktoś sie w tym orientuje prosze o info.
 

tomason2580

New member
Witaj kolego. Jeśli jesteś w miarę mobilny to polecam ci dr. Jacka Ogrodnika w Józefowie: http://urologia-jozefow.pl/index.php . Naprawdę dobry specjalista. Robiłem u niego stulejkę tj. częsciowe obrzezanie. Zabieg kosztował 500zł wszystko ładnie pięknie się zagoiło i sprzęt jak nowy. Także naprawdę polecam. Dr. miły i sympatyczny.
 

kabubu

New member
w CMW jest na NFZ. Nie musisz być z województwa mazowieckiego, musisz mieć skierowanie od internisty do poradni urologicznej, bądź od razu na zabieg - lekarza specjaliste wybierasz sobie sam gdzie chcesz.. Ostatnio zapisywałem się na wizytę w CMW 1,5 miesiaca na przód - w połowie listopada na koniec grudnia..
 

piotrrrr86

New member
Po wielu lekturach też wybieram CMW. Zdecydowanie najlepsze opinie. Tylko mam takie pytanie. Bo dostałem maila od nich co i jak. I tam jest napisane że albo skierowanie na konsultacje wpierw do urologa u nich albo odrazu na zabieg do szpitala ? ale to znaczy że zabiego są robione w jakimś szpitalu ? nie u nich ?:) bo tego nie rozumie. Bo niektorzy piszą że tam mieli zabieg a w mailu mam że w jakimś szpitalu to jest robione.
 

kabubu

New member
piotrrrr86 napisał:
Po wielu lekturach też wybieram CMW. Zdecydowanie najlepsze opinie. Tylko mam takie pytanie. Bo dostałem maila od nich co i jak. I tam jest napisane że albo skierowanie na konsultacje wpierw do urologa u nich albo odrazu na zabieg do szpitala ? ale to znaczy że zabiego są robione w jakimś szpitalu ? nie u nich ?:) bo tego nie rozumie. Bo niektorzy piszą że tam mieli zabieg a w mailu mam że w jakimś szpitalu to jest robione.

Mają poprostu swój oddział szpitalny/,sale zabiegową, nazywany potocznie szpitalem;) najlepiej wziąć skierowanie do poradni urologicznej, pójść do lekarza i wtedy wiesz, kto Ci grzebie przy sprzęcie;)
 

piotrrrr86

New member
jestem zapisany za dwa tygodnie na konsultacje do dr A Gugały tam. Czy dobrze trafiłem jeśli chodzi o doktora ? czy też on będzie przeprowadzać zabieg ?:)
 

Podobne tematy

Do góry