• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

W pewnym stopniu mogę!

adrian9888

New member
Cześć!
Mam 14 lat, mogę ściągnąć napletek, gdy penis nie jest w wzwodzie, ale wtedy zsunięty napletek ściska mi penisa poniżej żołędzia.
gdy jest w wzwodzie dam rade mniej więcej do połowy, lecz dużo razy nie próbowałem ściągać gdy był w wzwodzie, więc nie wiem do końca.
jeżeli napletek ściska mi penisa, gdy go ściągne to może oznaczać stulejkę?
myśle, że mógłbym odbyć stosunek.
 

Bezet

New member
Witaj, jesteśmy w tej samej sytuacji, z tym, że ja to troszkę wyćwiczyłem.
Spróbuj w ciepłej wodzie ściągać najpierw na zwiędłym członku przez parę dni aż będziesz umiał luźniej i jak już doprowadzisz do luzu w miarę, to w czasie wzwodu rób to samo też w ciepłej wodzie, ja pomagam sobie płynem do kąpieli, wiesz o co chodzi.. napletek bardziej się ślizga, mi to osobiście pomaga, a najlepiej to iść do urologa. :)
Pozdrawiam
 

gosciu

New member
Witam, miałem ten sam problem co Wy panowie, ale udałem się do lekarza rodzinnego, który powiedział, że na 100% nie mam stulejki i już po 1 dniu mogę zsunac naplet podczas wzwodu :)
 

Trolo

Well-known member
Wystarczy ściągać podczas pół-wzwodu/wzwodu napletek i zostawić tak na kilka-kilkanaście sekund, a następnie powtarzać to np 10 razy. wychodzi może 5-10 min ćwiczeń np przed snem, w wolnej chwili. Można użyć czegoś do poślizgu np krem, oliwka, będzie łatwiej. Odradzam żele do mycia i mydła, w przypadku dostania się do cewki moczowej będzie cholernie piekło i jedyne co to załagodzi to sikanie albo sperma.
 
Do góry