W jakim wieku się opóźni wytrysk

Leder

New member
od niedawna zacząłem współżycie seksualne ze swoja dziewczyną i tu mam pytanie: Po Jakim czasie Mój wytrysk się opóźni? bo jak na razie dłuższa chwila i praktycznie dochodzę wtedy muszę przerwać żeby jeszcze się pokochać z dziewczyną
 

bezczel

New member
Tak naprawdę do bardzo trudne pytanie. Każdy z nas jest inny. Musisz poczytać o tym jak ćwiczyć przedwczesny wytrysk. Nie jest to łatwe ale masz kompankę, która ci może w tym pomóc. Poczytaj o metodach i porozmawiaj z dziewczyną. Z czasem czas stosunku na pewno się wydłuży ale to sprawa bardzo indywidualna.
 

forest

New member
Z wiekiem i praktyką ten stan sie powoli zmieni i beziesz mógł dłużej ciupać :) ale jak kolega wyżej napisał to indywidualna sprawa, na tą chwile możesz np. używac grubszych prezerwatyw (zmniejszaja trocvhe doznania) albo przed seksem ze 2x zrobić sobie dobrze wtedy na pewno szybko nie skonczysz ;)
 

stkps

SPAMER
Ponoc najbardziej pobudliwy jest członek w wiekku 20 lat, 20- paru lat. Po 30stce pobudliwośc się zmniejsza.Niemniej nie jest tak u każdego, wpływać na przedwczesny wytrysk może bardzo wiele czynników. Jak chociażby stres.
To, ze mamy problem z przedwczesnym wytryskiem w tym wieku nie znaczy oczywiscie, ze nie mamy mu przeciwdziałac.
 

stkps

SPAMER
Zależy od tego jakie są to tabletki i jaki mają skład.Nie mogę ręczyć za wszystkie tabletki dostępne w sklepach internetowych a na pewno ogólnie nie poleciłbym tabletek z jakichś dziwnych stron www zagranicznych. Dobry skład natomiast maja tabletki z serii orgasm control. Mają naturalne składniki, zresztą w całej serii są dostępne również chusteczki oraz spray. Na początku warto jest zacząć właśnie od sprayu i od chusteczek a nie od tabletek. Dodam, że tabletki te są dopuszczone przez krajowy rejestr farmaceutyczny.
 

Trolo

Active member
Leder przede wszystkim twoja głowa steruje wytryskiem. Czasem wystarczy pomyśleć o czymś innym, nie podnoecającym. Zwolnij ruchy, stosuj grubsze przezerwatywy. Przez krótkie wędziełko też możesz szybciej dochodzić.
 

stkps

SPAMER
Zawierają w sobie składniki które polepszają erekcje oraz ją wydłuzają. Działanie można zobaczyć po tygodniu ale tak naprawdę trzeba je brać o wiele dłużej niż tydzeń. Brałem je kilka lat temu, dobrze wpływały na moja kondycje seksualną, aczkolwiek obecnie o wiele bardziej wolę spray ( jest pod ręką i nie trzeba pamiętac o konkretnie której porze dnia je brać). Najlepsze rzecz jasna działanie daje połączenie tabletek z zewnętrznym środkiem. Trzeba to do siebie dobrac.
 
Do góry