• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

usunięcie wędzidełka przy Low&Tight

jimmij

New member
Zdecydowałem się w końcu na obrzezanie całkowite, najbardziej jestem przekonany do metody low&tight(choć jeszcze zastanawiam się nad high&tight,ale chyba ta pierwsza wygląda dużo bardziej estetycznie) Nie mam stulejki, ale bardzo krótkie wędzidełko, które mocno ciągnie i dużo skóry, która po zsunięciu z żołędzia tworzy grubą oponkę. I tu pytanie, czy zdecydować się od razu na całkowite usunięcie wędzidełka przy obrzezaniu low&tight? Czy high&tight ma jakąkolwiek zaletę?
 

michalwarszawa

New member
W przypadku metody high&tight pozostawiane jest więcej napletka wewnętrznego, w związku z czym mimo wszystko jest większe ryzyko wystąpienia oponki. Z zalet h&t - napletek wewnętrzny jest strefą erogenną, w związku z czym pozostawiasz sobie więcej powierzchni doznać. Ja mam low&tight i zostawione wędzidełko- po pierwsze nie było potrzeby usuwać, wydłużać, po drugie wędzidełko też jest silnie unerwione.
 

jimmij

New member
Mi właśnie by odpowiadało, żeby zmniejszyć strefę doznań, bo wtedy można dłużej dochodzić, co dzieje się u mnie teraz za szybko. Więc chyba low&tight, bez wędzidełka, obawiam się tylko, czy po wycięciu nie pozostania za duża blizna
 
Do góry