• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Usunięcie wędzidełka napletka

fancom

New member
Witam
Opisze swoją sytuację
Miałem podejrzenie krótkiego wedzidełka napletka, oglądanie było przez 2 lekarzy urologów.
Pierwszy lekarz stwierdził, że kwalifikuję się na zabieg, drugi natomiast obejrzał i zapytał się czy mi to przeszkadza (niestety nie mogłem odpowiedzieć lekarzowi na to pytanie ponieważ nie miałem jeszcze pierwszego razu) i skierował mnie również na zabieg który wykonywał.
W dniu zabiegu ten sam lekarz obejrzał dokładniej już na stole operacyjnym i potwierdził że kwalifikuje sie jednak i wziął sie za swoją robote.
Na początku myślałem, że to będzie wydłużenie, a okazało się że usunięcie :( dodatkowo lekarz wykonujący zabieg powiedział, że czeka mnie jeszcze jeden a mianowicie usunięcia białych "wykwitów" na żołędziu penisa :(
Na dzień dzisiejszy jestem już po wszystkich zabiegach.
Moje pytanie do was czy ten zabieg naprawde był konieczny dołączam zdjęcia do oceny (teraz to już nic nie zmnieni, ale chciał bym wiedzieć).

imgur: the simple image sharer
imgur: the simple image sharer
imgur: the simple image sharer
imgur: the simple image sharer
imgur: the simple image sharer
imgur: the simple image sharer
imgur: the simple image sharer

Pytam ponieważ niektórzy lekarze tną bez zastanowienia, a i jeszcze jeden młody lekarz internista oglądał już po wszystkim, i mnie totalnie zdołował mówiąć "on by sobie nie dał tego wyciąć" i że "wycieli mi najlepszy frament penisa" jeszcze dodając, że moge mieć problemy z odczuwaniem przyjemności, erekcją itp. co przekłada się na dłuższy stosunek.
 

pawel007007

New member
Po pierwsze nie mogli usunąć wędzidełka jeżeli nie jesteś obrzezany bo w ogóle byś nie mógł ściągać napletka ale coś w tym jest że bez wędzidełka są dużo mniejsze przyjemności.
 

fancom

New member
Powiem tak, obrzezany nie jestem ponieważ nie było takiej potrzeby i zostało mi wycięte tylko krótkie wędzidełko.
Nie wiem może jego całkowite wycięcie (praktycznie nie mam po nim śladu), można nazwać wydłużeniem/plastyką?

Co do odczuwania przyjemności to zdania lekarzy są podzielone urolog powiedział mi, że są na plus i przede wszystkim przyjemność bierze się z głowy/psychiki a inny wprost przeciwnie.
Mi się wydaję że raczej będą na minus, ale to tylko moje przypuszczenia.

A co do mojego pytania to prosił bym właśnie o ocenę czy zabieg był konieczny sądząc po zdjęciach.
 
Do góry