• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Usunięcie stulejki

Mateusz1999

Active member
Witam, przybieram sie do usunięcia stulejki i mam kilka pytań. Oczywiscie chce zabieg zrobić prywatnie bo nie mam ochoty oszczędzać na zdrowiu i cudować z NFZ. Kiedyś właśnie miałem robioną plastyke na NFZ i oczywiście wszystko wróciło, ale z tego co czytałem to zdarza sie tak.
1. Czytałem dużo o staplerze, czy rzeczywiście to jest dużo mniej bolesna metoda od klasycznego cięcia? Szczerze to w sumie nie boję sie zabiegu a raczej bólu po i wszelkich powikłań, czy stapler będzie pod tym względem lepszy? Doczytałem że po staplerze nie wygląda przyjaciel najlepiej, ale chyba nie jest dla mnie ważna estetyka jak funkcjonalność. Czytałem że po staplerze szybciej goi sie rana i to bardziej za mną przemawia.
2. Jak radzić sobie z erekcjami po zabiegu? jestem osobą u której z erekcją to nie problem, wystarczy mi zwykłe przytulenie z dziewczyną i gotowe... Rano zawsze się budzę z pełnym wzwodem, jestem bardzo ciekawy co na to szwy, ale domyślam się że to nic przyjemnego. Czy te zszywki z staplera są pod tym względem wytrzymalsze? Czy są jakieś sposoby na zwalczenie nadmiernych pobudzeń?
3. Czy zszywki ze staplera wypadają same tak jak szwy czy trzeba je zdejmować?
4. Najważniejsze pytanie, czy ktoś moze polecić zaufanego lekarza z okolic Lublin-Warszawa? Cena nie gra roli, chce mieć porządnie wykonaną robote. Fajnie jakby doktor pracował również w soboty, ponieważ całymi tygodniami pracuje w delegacji z daleka od domu.
5. Zawsze mnie interesuje jak wygląda penis np. kilka miesięcy po, wtedy gdy już jest w pełni wygojony, może ktoś ma ochote podzielić sie zdrowym i wygojonym przyrodzeniem?
6. Czy prywatnie też trzeba czekać miesiacami na zabieg, czy raczej szybciej. Jestem w pełni gotowy, chce to zrobić jak najszybciej.
7. Nigdy nie leczyłem sie prywatnie, czy po zabiegu w prywatnej klinice również dostanę zwolnienie?

Dziękuję z góry za każdą odpowiedź, dziękuję za wyrozumiałość oraz za każdą pomoc :)
 

don_domini00s

Active member
Na pytania dotyczące staplera to raczej nie odpowiem, bo nie miałem, ale czy ja wiem czy ból po zwykłym cięciu jest aż tak strasznie wielki. No boli trochę ale do zniesienia.

Z tego co na forum tutaj wyczytałem o staplerze to trzeba mieć szczęście żeby zostało dużo wewnętrznego napletka, chyba konstrukcja tego urządzenia wymusza tak jakby chwytanie napletka tak, że wycina więcej wewnętrznego niż zewnętrznego, ale to tylko moje przypuszczenia.

Erekcje po zabiegu, no nie unikniesz ich w 100%, u mnie działało chodzenie po zimnych kafelkach jak gdzieś przeczytałem w którymś poście i wyliczenie w głowie listy rzeczy, które mam do zrobienia w robocie, kurde opadał błyskawicznie.

Czy długo na zabieg, no to zależy od kliniki i lekarza, którego wybierzesz. Aczkolwiek na pewno jest o wiele szybciej niż na NFZ.

Prywatnie również dostaniesz L4, bez problemu na jak długo będziesz chciał.
 

waski65

Member
Jak wygląda sprzęt po staplerze możesz zobaczyć u mnie gdzie opisuje swój przypadek (jestem 16 dni po zabiegu). Jego plusy to równa blizna, ogólnie estetyczniejsza robota, (zazwyczaj) mniejsza opuchlizna, ja jej nie miałem w ogóle. Ale niewiadomą jest jaki styl wyjdzie, większość na forum poleca high & tight. O taki też styl poprosiłem doktora ale uprzedził mnie, że przy staplerze jest pewna niewiadoma jak wyjdzie, dużo zależy od anatomii. Mi pozostało ok 1,5cm wewnętrznej blaszki, czy dużo, czy mało nie mam pojęcia na ten moment, okaże się jak się wygoi i zacznę go używać nie tylko do sikania. Z wzwodami miałem i mam solidny problem, budzę się kilka razy w nocy przez ból wbijających się metalowych zszywek. Od razu na nogi, pochodzę 2min i opada. Zszywki mają same wypaść ale u mnie po 16 dniach póki co nigdzie się nie wybierają, zaczęły wypadać rozpuszczalne szwy, którymi było szyte wędzidełko. L4 dostaniesz jak po prostu poprosisz, prywatnie to lekarz jak każdy inny i nie wahaj się bo zaraz po zabiegu sikanie jest upierdliwe, zmiana opatrunków też - lepiej to robić w domu na spokojnie dbając o higienę.
 

Mateusz1999

Active member
dziękuje za komentarze, na prawdę dużo mi pomogły. waski65 oglądałem Twój wątek, świetna robota, wygląda bardzo dobrze, oby i u mnie było bez komplikacji :D

Czy ktoś może polecić specjaliste z Warszawy, Lublina lub tych okolic? nie chcę iść do byle pierwszego lepszego.
 

Podobne tematy

Do góry