Usunięcie blaszki wewnętrznej

anakonda97

New member
Cześć
Za tydzień wybieram się na zabieg usunięcia stulejki. Zdecydowałem się na niecałkowite usunięcie napletka. Lekarz wyjaśnił mi, że pod napletkiem zawsze robi się, jak to określił- "bomba biologiczna", czyli mocz, nasienie itd. i część blaszki wewnętrzenej na pewno będzie trzeba usunąć, przez co późniejsze doznania seksualne będą mniejsze. Możecie mi doradzić jakieś sposoby, na pozbycie się jak największej części tej "bomby"? Dobrze rozumiem że skoro mam stulejkę od urodzenia(19 lat) to będzie to duża część blaszki, czy jest to raczej sprawa indywidualna? Szczerze mówiąc boję się, że po zabiegu wrażliwość będzie prawie zerowa.

Dzięki za odpowiedzi
 

bruce1337

New member
Jak nie będziesz miał całkowitego obrzezania to nie musisz się obawiać zmniejszenia wrażliwości żołędzi. Nawet przy całkowitym (tzn. kiedy masz żołądź odsłoniętą przez cały czas) nie ma się czego bać.
 

imothep

Member
Zakładam, że pod pojęciem blaszki chodzi o napletek wewnętrzny ten za żołędzią. Stary nic się nie bój. To się normalnie czyści. Nie będziesz miał żadnej zerowej wrażliwości :D
 
Do góry
TOPlist