• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Usg jader Warszawa

Pysior

New member
Siema! Proszę polećcie mi lekarza urologa z aparatem usg, który wykona mi zabieg podczas wizyty najlepiej na nfz i z krótkim czasem oczekiwania. Ewentualnie odplatnie. Dzielnica bielany
 

fancom

New member
Jeżeli coś się dzieje u Ciebie z jądrami/jądrem boli, bądź masz jakiś obrzęk moszny. To wal do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie do szpitala i udajesz się na oddział SOR szpitala który zajmuje się tego typu sprawami w tym wypadku chodzi mi o Szpital Praski w Warszawie i na miejscu robią Ci bezpłatnie USG jąder o ile lekarz stwierdzi, że USG jest niezbędne.
 

szymon1

New member
Jak coś sie dzieje z jajkami to nie zwlekaj, mozesz uderzyc nawet bezposrednio na oddzial urologi ja jakis lekarz bedzie mial dyzur to ci obejrzy na usg jaka, albo prywatnie do lekarza urologa, jak sa kolejki to objetnie jakiego byle nie zwlekac z tym
 

Pysior

New member
Dzięki ! Chyba udam się do Międzyleskiego szpitala szpecjalistycznego, ponieważ mam najbliżej bolą mnie jądra na prawym wyczułem guzka dosc twardego mam twardy brzuch do tego..... Jakieś podpowiedzi co to moze byc ?
 

szymon1

New member
Tu nie ma co podpowiadac tylko wal do lekarza, jak masz jakies guzki na jadrach to trzeba to pilnie pod USG obejrzec zeby wykluczyc nowotwor jadra, ktory jest uleczalny ale musi byc szybko wykryty, dlatego tak wazne jest niezwloczne zbadanie wszelkich guzkow na jajkach przez lekarza urologa
 

Pysior

New member
Pytanie jeszcze mam czy lekarz urolog do którego pojde na zabieg morze mi wystawic skierowanie na zabieg do szpitala ?Nfz ?
 

szymon1

New member
O jakim zabiegu ty mowisz? Chodzi ci o badanie USG co pytales nas wczesniej czy cos nowego? Bo jesli USG, to moze byc tak ze ma w gabinecie i od razu wykona ci badanie, jak nie ma a jest to rozsadny lekarz to moze ci cos podpowie np zaprosi cie do siebie na oddzial jesli ma taka mozliwosc, nalegaj na to zebys mial mozliwosc jak naszybciej wykonac badanie USG, w przypadku guzkow na jadrach nie mozna zwlekac.
 
Ostatnia edycja:

Pysior

New member
Bylem juz u lekarza prywatnie zrobił mi usg i powiedział ze wszystko jest w porządku z jadrami i kazał zrobic mi posiew nasienia w celu zweryfikowania bakteri natomiast o tym guzku powiedzial ze to moze byc torbiel czxy po badaniu posiewu nasienia bedzie juz wszystko jasne ? Nie stac mnie za bardzo placic mu za wizyte 160 zl....
 

szymon1

New member
Torbiel czasmi kwalifikuje sie do usuniecia, nic o tym nie mowil? Posiew celem wylapania bakteri i pewnie dalszego leczenia z antybiotykim w przypadku jak cos znajda. Moze warto trzymac sie zalecen lekarza i zostac pod jego kontrola, bo jakies takie nie leczone stany zapalne moge pojsc w przewlkle i nie wiem czy przypadkiem moga objac prostate i to potem moze byc trudne do wyleczenia taki stan przewlekly. Nastepene wizyty moga byc sporo tansze bo juz bez badania USG
 
Ostatnia edycja:

Pysior

New member
Teraz pójdę za ciosem juz zrobie to badanie ale on za wizyte bierze 160 w tym jest juz wliczone usg. Tak mówił o tym torbielu ale powiedział zeby zrobic ten posiew.
 

Podobne tematy

Do góry