• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Urolog - Wrocław

sinep88

New member
Witam, mam 24 lata i prawdopodobnie mam za krótkie więzidełko. Moje pytanie brzmi: Gdzie można we Wrocławiu udać się na wizytę do lekarza? Szczerze mówiąc interesuje mnie wizyta na NFZ, ponieważ nie mam za wiele pieniędzy, aczkolwiek w miarę konieczności proszę również o jakieś prywatne przychodnie i ewentualne koszty.
 

Pan_Ahmed

New member
Od siebie powiem Ci tyle - masz niesamowite szczęście, że mieszkasz tam gdzie mieszkasz. Ja jestem z Łodzi i w jedną stronę zrobiłem równe 200km do Wrocławia, tylko po to aby obrzezał mnie jeden z najlepszych fachowców w tej dziedzinie - dr Marek Belda z kliniki MultiMedica.
Polecam z całego serca tego lekarza i tę klinikę!
 

sinep88

New member
Słyszałem o tym lekarzu i każdy się bardzo pozytywnie o nim wypowiada.
Mógłbyś opisać jak wyglądały konsultacje, zabieg itd? Co robią, jakie są ceny?
Masz może, jakieś zdjęcia przed i po obrzezaniu? Bardzo widoczne są ślady?
 

Pan_Ahmed

New member
Zobacz mój obszerny temat "Nareszcie! Kilka godzin po zabiegu obrzezania MAM PARĘ PYTAŃ". Tam opisałem każdy dzień, oraz każde moje doświadczenie po zabiegu, do dziś temat jest aktywny:
viewtopic.php?f=5&t=12041

Ogólnie to miałem wszystko robione w jednym dniu, bo tak jak to już pisałem na tym forum - dr Belda i personel z jego kliniki MultiMedica byli tak mili, że zgodzili się aby wszystko załatwić w jeden dzień, a to dlatego bo przyjechałem z daleka (aż z Łodzi - centrum Polski).
Jeśli chodzi o konsultacje, to zadzwoniłem do kliniki, umówiłem się od razu na zabieg z wcześniejszą konsultacją, opisałem moją sytuację. Po 2 tygodniach przyjechałem na zabieg (mogłem już za 6 dni, ale wybrałem termin za około 2 tygodnie aby mieć trochę czasu na pozałatwianie ważnych spraw).
Nie wymagali żadnych badań, na miejscu jedynie wypełniasz specjalną ankietę dotyczącą Twojego zdrowia i podpisujesz sie pod tym. Później zaprowadzą Cię na górę do pokoju (ogólnie to bardzo przytulna klinika, byłem mile zaskoczony pod dosłownie każdym względem), tam masz swoje łóżko, szafkę, jest stolik z krzesłami, telewizor, parawan, na podłodze panele, na ścianie zauważyłem nawet przyczepione rysunki jakichś dzieci z podziękowaniami "dla pana doktora Marka Beldy", zapewne za ten zabieg. ;) Wszystko wygląda jakbyś był u kogoś w domu, a nie w klinice.
Po kilku minutach przyszedł do mnie dr Belda, był niezwykle uprzejmy, miły, wyrozumiały, widać, że znał sie na rzeczy. Opisałem mu dokładnie mój problem i jaką metodą chciałbym mieć przeprowadzony zabieg.
Chciałem mieć zabieg metodą "Low and Tight" z usunięciem wędzidełka, do tego poprosiłem doktora Beldę, aby zastosował szwy rozpuszczalne zamiast standardowych.
On narysował mi dla pewności na kartce jak to jest teraz i jak będzie wyglądało po zabiegu. Ja tez narysowałem mu swoje oczekiwania, wyglądało na to, że się dobrze zrozumieliśmy. ;)
Spokojny ton mowy doktora i jego obeznanie w obrzezaniu sprawiły, że strach praktycznie mi minął.
Później przyszła pielęgniarka i zaprowadziła mnie na salę operacyjną. Na sali kazali położyć się na plcach na stole operacyjnym, który okazał się całkiem wygodny hehe. Pani anestezjolog wypytała mnie o przebyte choroby itp, wkuła mi wenflon w dłoń, co w ogóle nie bolało, po chwili zjawił się dr Belda i jakiś statysta przyglądający się wszystkiemu z daleka. Zdążyłem tlyko powiedzieć doktorowi aby był jak najbardziej precyzyjny jak to tylko możliwe. Dr Belda skinął tylko głową z uśmiechem i powiedział "niech już pan śpi, będzie dobrze".
Po chwili film mi się urwał. Obudziłem się już po wszystkim leżąc w łóżku, w pokoju w którym byłem przed zabiegiem. Odziwo nic mnie nie bolało. Z ciekawości zajrzałem pod kołdrę - zobaczyłem tylko mojego penisa owiniętego opatrunkiem, wystawał tylko sam czubek żołędzia, który był natłuszczony (dr Belda wysmarował mi go specjalną maścią znieczulającą bo mówiłem mu wcześniej, że mam sporą nadwrażliwość żołędzia). Wcale nie czułem żadnego bólu, jedynie chwilami czułem takie jakby delikatne mrowienie, czego nie można było nazwać bólem.
Do pokoju wszedł jakiś chłopak, trochę zestresowany. Zaczęliśmy gadać, wyjaśniłem mu, że nie ma sie czego bać, że mnie nic nie boli i że czuję się tylko lekko senny przez znieczulenie dożylne - uczucie jakbym był po 2 piwkach.
Po półtorej godziny wyszedłem z kliniki z bratem, który mnie tam zawiózł. I tak wróciłem 200km do domu.
Cena wizyty/konsultacji, plus cena zabiegu, plus opłata za znieczulenie krótkie-dożylne (śpisz) to 1260zł łącznie za wszystko.
Powiem Ci - nie żałuję ani złotówki z tej kwoty.
Mój penis obecnie wygląda świetnie, zawsze marzyłem aby tak właśnie wyglądał, teraz takiego mam! ;)

Ogólnie to planuję w niedalekiej przyszłości wstawić kilka fotek przed i po (specjalnie zrobiłem kilka zdjeć penisowi przed zabiegiem, w zwisie oraz w erekcji, aby zrobić to porównanie). Ale to za jakiś czas, muszę odzyskać mój aparat od kumpla, aby zrobić teraz parę zdjeć po zabiegu, również w zwisie, oraz w erekcji.
Dodatkowo chcę napisać kilka ciepłych słów o doktorze Beldzie i klinice "MultiMedica 1996" w osobnym temacie w dziale "Po Zabiegu", gdyż jestem pod ogromnym wrażeniem ich uprzejmości i profesjonalizmu.
Podpisuję się rękoma i nogami pod tym co powiedziałem. Trafić do takiej kliniki i takiego lekarza życzę każdemu, kto ceni sobie precyzję lekarza, profesjonalizm, miłą atmosferę i najwyższej jakości warunki sanitarne.
 

Podobne tematy

Do góry