Urolog, Przemyśl !

matixl77

New member
Może ktoś miał robiony zabieg w tych okolicach i może mi powiedzieć kogo poleca na NFZ ? Nie wiem czy jest jakiś wybór bo nie wiem ilu urologów jest w mieście, ale mimo wszystko proszę o podanie kogoś dobrego jaki i kogo nie polecacie.
Pozdrawiam, dzięki.
 

marko

New member
Nie wiem jak w Przemyślu ale możesz śmiało walić do Rzeszowa do dr Kuźniara z Profamilii (obok Makro), jest na forum wątek o Nim (sam też u Niego byłem) ;)
 

freedom

New member
Prywatnie pewnie 100 jak wszędzie, chyba że podrożało, bo z tego co rozumiem, to się przenieśli z podpromia tam w okolice makro.
 

marko

New member
Nie myl wizyty wstępnej z zabiegiem. A co do szpitala to jest tam gdzie był czyli obok Makro, na Podpromiu jest ich przychodnia i tam kiedyś przyjmował urolog, teraz przyjmuje w szpitalu.
 

Crede

New member
Witam
Mimo, że od ostatniego postu minęło sporo czasu myślę że ktoś odpowie. Jestem również z okolic Przemyśla. Jestem już zdesperowany, żeby pójść do urologa. Tylko nie wiem jakiego. Może ktoś polecić dobrego fachowca z tego miasta?

Chciałbym na początek pójść prywatnie, bo moja lekarka zna mnie od dziecka a pielęgniarka jest matką mojego kolegi z dawnej klasy... Dodatkowo, moja mam jest również pielęgniarką i pracuje w szpitalu wojewódzkim na Monte Casino. Dlatego też ewentualną operację chciałbym mieć poza tym szpitalem, jest jakieś inne miejsce w Przemyślu, gdzie można wykonać to np. prywatnie?
 

szymszon

New member
Sorki że odświeżam temat ale prosiłbym o kontakt do dobrego urologa najlepiej na NFZ szukam i nie mogę znaleźć a to co jest to nie ma o nim opinii. pozdrawiam
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
N Dobry urolog w Płocku ? Stulejka 1
P Urolog o zapaleniu prostaty Prostata 0
L Dobry urolog z Łódzi? Lekarze 1
C dr Michał Soczawa urolog- Szczecin- zabieg obrzezania Lekarze 2
R Dobry lab lub urolog Prostata 11
Podobne tematy

Do góry
TOPlist