• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Urolog Piotr Cieśliński opinie. Nie polecam!

lakiluk

Member
No mają tupet, trzeba przyznać. Niech Cię podaje przecież prawdę napisałeś, święte krowy,przyzwyczaili się do bezkarności i jeszcze mają czelność pisać jakieś mejle...Boże w jakim kraju my żyjemy.
 

Simpson

Member
Ja myślę że tylko straszy żeby zniechęcić poszkodowanego do dalszych oszczerstw i działań.tez myślałem o tym panu jak szedłem na zabieg na szczęście coś mu źle z oczu się patrzylo i wybrałem kogoś innego.efekt może nie w 100 procentach zadowalający ale w 90 na pewno
 

toastt

Well-known member
Ja myślę że tylko straszy żeby zniechęcić poszkodowanego do dalszych oszczerstw
Oszczerstwo jest wtedy, kiedy osoba publikująca je świadczy nieprawdę. Tutaj autor tematu wystawił opinię zgodną z prawdą i stanem faktycznym - jest niezadowolony z estetyki przeprowadzonego zabiegu i, sądząc po zdjęciach, ma do tego pełne prawo. Jeżeli psuje to lekarzowi koniunkturę to lekarz powinien poprawić swoją technikę, a nie straszyć kogoś pozwem.
 

Mario1993

New member
Też kiedyś miałem zabieg u tego lekarza .
Tragiczny lekarz, najgorszy na jakiego trafiłem w życiu. Chodź na pierwszej wizycie przedzabiegowej wydawał się spoko .
Lekarz sam zaproponował plastykę napletka i pod koniec zabiegu powiedział
,,ze z tą plastyką napletka nie zawsze wychodzi i lepiej było zrobić obrzezanie”
Tak jak by nie mógł tego powiedzieć przed zabiegiem tylko po fakcie dokonanym .
I oczywiście tez musiałem szukać lekarza który po nim poprawi, było ciasno zszyte .
Ja poprawiałem u Michała Janiszewskiego który sam powiedział ze dużo osób przychodzi do niego na poprawki po tym lekarzu .
Wiec tez go nie polecam, szkoda pieniędzy, zdrowia i czasu na niego .
 

Lukas1992

New member
Witam
Też niestety trafiłem na tego pseudo lekarza.
Niby same dobre opinie, wydaje się że to dobry fachowiec i że wie co robi, lecz to tylko pozory.
Zabieg obrzeżania wykonany fatalnie, cięcie zygzakiem i to dosłownie, szycie też fatalne.
Wystąpiła również oponka.
Nie dostałem żadnych zaleceń pozabiegowych, jak mam robić prawidłowo bandaż itp., wszystkiego musiałem się dopytywać, a wiadomo stres ogromny to człowiek zapomina mnóstwo rzeczy.

Pamiętam na na ostatniej wizycie kilka tygodni po zabiegu powiedziałem że nie jestem zadowolony z efektu końcowego, lekarz nawet nie wstał od biurka żeby zobaczyć jak to wygląda. Rzucił tylko okiem z odległości 2 metrów i zaproponował poprawkęale już drożej niż pierwszy zabieg.

Po 4 miesiącach miałem poprawkę u Michała Janiszewskiego w Łodzi, bardo sympatyczny lekarz. Tylko niestety musiał już zrobić low&tight, na nic innego już nie dało się przerobić. Ale wygląda okey .

W każdym razie źle ze mamy w Polsce tak słabych lekarzy jak Piotr Cieślinski który nie potrafi wykonać prawidłowo tak prostego zabiegu jak obrzeżanie, ach strach pomyśleć jak co ci lekarze robią wewnątrz organizmu pod skórą czego my nie widzimy.
 

Qmarek

New member
Bylem u tego lekarza umówiony na badaniu którego nie wykonał, nie wiem dlaczego, ale wizyta trwała dosłownie 2 minuty.
Kazał umówić się na jeszcze jedną wizytę to wtedy może mnie już zbada.
Chodziło o Żylaki powrózka nasiennego które mam wyczuwalne .
Wydałem 250 zł nic się nie dowiedziałem i na dodatek lekarz robi jakąś laskę ze ciebie przyjmuje, napewno nie jest to lekarz do którego warto iść po poradę.
 

MarcinBbb

Member
Hej Krzysiek
Nic się nie działo , dostałem tylko bana na znanylekarz.pl za dodanie lekarzowi złej opini.
Swoją droga dziwny ten portal znanylekarz.pl
Skoro tylko można dodawać dobre opinie, napewno nie warto się nim sugerować przy wyborze lekarza.
 

Podobne tematy

Do góry