• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ureaplasma spp czy ktoś mial tą bakterie?

mike 31

Member
Witajcie, postanowiłem założyć nowy temat, ponieważ po posiewie wyszła mi Ueraplasma spp i Urolog przepisał mi antybiotk Levaxe. Trochę się tu naczytałem złego o tych antybolach i mam zagwostkę czy brać czy może są inne sposoby żeby sie jej pobyć . Z Góry dzięki za odpowiedzi. Pozdro.
 

roolf

Member
Doxy tez dziala na ureaplasma. Z mojej perspektywy od tego bym zaczal, żeby tylko uniknąć levoxy. Ale każdy ma inne podejście
 

Grom

Well-known member
No niestety. Trzeba podjąć decyzję. Levoxa bardzo dobrze penetruje do prostaty o wiele lepiej niż Doksycyklina. Co ważne kuracja powinna trwać co najmniej 21-28 dni. Wybór należy do Ciebie. Poniżej masz osłonę:

Suplementacja na levofloxacynę: BARDZO WAŻNE!!!!!!!!!

DUŻO PIĆ, TONĘ SUPLEMENTÓW. Jakiekolwiek suple stosować 2 godziny przed lub po wzięciu antybiotyku!!!!!!!! Szczególnie Mg i Zn!!!!!
Korzeń glutinosa (Rehmannia Root) - regeneracja komórek
Arcydzięgiel korzeń Litwor - zwiększa wytwarzanie kolagenu,
Tarczyca bajkalska - zbija MMP2 rozkładającą kolagen

Kolagen + Magnez (cytrynian lub jabłczan 600 mg dawka dzienna jonów w 5 dawkach w oddaleniu od brania levofloxacyny co najmniej 2 godz.!!!!!!!!)
Witamina E - olej lniany,
Witamina C - liposomalna

Enterol i Vivomixx 450mld

Suplementację dot. ścięgien i kolagenu stosować 6 miesięcy po zaprzestaniu stosowania antybiotykoterapii.

Jeśli masz obawy to próbuj Doksycykliną.
 

bartix

Active member
No niestety. Trzeba podjąć decyzję. Levoxa bardzo dobrze penetruje do prostaty o wiele lepiej niż Doksycyklina. Co ważne kuracja powinna trwać co najmniej 21-28 dni. Wybór należy do Ciebie. Poniżej masz osłonę:

Suplementacja na levofloxacynę: BARDZO WAŻNE!!!!!!!!!

DUŻO PIĆ, TONĘ SUPLEMENTÓW. Jakiekolwiek suple stosować 2 godziny przed lub po wzięciu antybiotyku!!!!!!!! Szczególnie Mg i Zn!!!!!
Korzeń glutinosa (Rehmannia Root) - regeneracja komórek
Arcydzięgiel korzeń Litwor - zwiększa wytwarzanie kolagenu,
Tarczyca bajkalska - zbija MMP2 rozkładającą kolagen

Kolagen + Magnez (cytrynian lub jabłczan 600 mg dawka dzienna jonów w 5 dawkach w oddaleniu od brania levofloxacyny co najmniej 2 godz.!!!!!!!!)
Witamina E - olej lniany,
Witamina C - liposomalna

Enterol i Vivomixx 450mld

Suplementację dot. ścięgien i kolagenu stosować 6 miesięcy po zaprzestaniu stosowania antybiotykoterapii.

Jeśli masz obawy to próbuj Doksycykliną.
A gdzie byś polecał sie zaopatrzyć w te suple do Levoxy? Zamiast Vivomixx moze byc po prostu probioset albo jakis inny tańszy ? Stosowałeś te zioła ?
 

Grom

Well-known member
Kluczowy jest Enterol, oczywiście najlepiej Vivomixx ale może też być coś tańszego. Levofloxacyna nie niszczy tak przewodu pokarmowego bo słabiej działa na beztlenowe.
Zioła próbnie stosowałem ale trudno mi cokolwiek powiedzieć bo nigdy nie stosowałem levoxy a jakikolwiek antybiotyk spożyłem 8 lat temu. Co do kupna, no cóż z różnych źródeł.
 

bartix

Active member
ok bo przymierzam się do dłuższej terapii i zastanawiam się jak chronić te ściegna. Bralem kiedyś Levoxe ale tylko 10 dni nic mi wtedy nie było sam nie wiem... Niestety też wtedy nic nie pomogła. Ale ustalilismy z lekarzem ze moze trzeba dłuższy czas. także poleci 28 dni...
 
Do góry