• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Uciskanie podczas ściągnięcia napletka. Obrzezanie.

Timtam91

New member
Witam serdecznie.
Mam pewien problem, gdy ściągnę napletek podczas stosunku czuję tak jakby coś się naciągało/uciskało przy wędzidełku i naokoło żołędzia. Tak jakby napletek był za wąski. Jednak jak oglądam penisa to nie widać żeby coś było bardzo naciągnięte albo napletek był wąski. Jest to bardzo dyskomfortowe, dodatkowo mam bardzo wrażliwą żołądź, więc przy połączeniu tych dwóch dolegliwości seks czasami jest nawet bolesny. Czy możliwe jest wyćwiczenie/rozciągnięcie tego napletka samemu czy przyszykować się raczej na zabieg?
Jak zmniejszyć wspomnianą też wyżej wrażliwość żołędzia?

Jeśli zdecydowałbym się na zabieg obrzezania bez żadnych przyczyn zdrowotnych to jest to możliwe do zrobienia w ramach NFZ? Czy będę musiał zapisać się prywatnie do jakieś kliniki na zabieg?
Pozdrawiam
 

kristofer87z

New member
W jakim jestes wieku?

Byc moze masz delikatne przewezenie.
Jak jestes mlody, to sprobowalbym pocwiczyc 4x10.
Jedyny sposob na nadwrazliwosc, to hartowanie sie...
Musisz sie po prostu przyzwyczaic do bodzcow.

Nfz refunduje tylko leczenie. Obrzezanie z powodu kaprysu, to nie leczenie, tylko kosmetyka.
Jednak to przewezenie na upartego moze byc wskazaniem do zabiegu...
 

Trolo

Well-known member
Jak pójdziesz prywatnie do Urologa, który pracuje dodatkowo w szpitalu to zrobi co zechcesz na NFZ jeżeli zapłacisz za wizytę :) .
 

Smoove

New member
Autorze, po przeczytaniu stwierdzam, że ja mam bardzo podobnie jeśli nie identycznie jak Ty i na poczatku lipca mam obrzezanie.
 

kristofer87z

New member
Trolo napisał:
Jak pójdziesz prywatnie do Urologa, który pracuje dodatkowo w szpitalu to zrobi co zechcesz na NFZ jeżeli zapłacisz za wizytę :) .

I sie dziwic potem, ze jak chcialem sie obrzezac na nfz to mi kazali czekac rok i poszedlem prywatnie...
 

Podobne tematy

Do góry