• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

typy obrzezania i opinie o doktorze Zugaju

Noniezle

New member
Witam,
niedługo czeka mnie konsultacja w klinice, gdzie moim sprzętem zajmie się dr Zugaj. Chcę mieć zabieg obrzezania całkowitego włącznie z usunięciem wędzidełka. Czy ktoś był obrzezany u tego specjalisty? Jeśli tak to jakie wrażenia?
Drugie pytanie - słyszałem, że czasami wędzidełko przy obrzezaniu całkowitym można podciąć i zostawić, ale ja chciałbym definitywnie się go pozbyć. Czy jak powiem lekarzowi że koniecznie ma być usunięte to wysłucha mojej prośby? Chyba to nie jest nic skomplikowanego...
No i ostatnie pytanie - obrzezanie całkowite = tight czyli ciasne prawda? Bo czy high czy low nie ma dla mnie znaczenia. Nie wiem jak to dokładnie jest, niech ktoś mnie oświeci. Loose to obrzezanie częściowe a tight to całkowite tak? Wiem, że są 4 główne style + medium ale chcę mieć pewność, że jak powiem że ma być całkowite to będzie to jednoznaczne z tym, że ma być "ciasne".
Dzięki za odpowiedzi!
 

Rafaelo91

New member
meskiezdrowie.pl/rodzaje-obrzezania-4180.html
W tym linku masz w miarę wyjaśnione typy obrzezania.
Co do lekarza nie pomogę niestety. Nawet sam nie wiem kto mnie ciął, bo się nie przedstawił a na pieczątkę na zgodzie na zabieg w tym stresie nie spojrzałem :p
 

Esham949

New member
Jeśli zabieg robisz prywatnie to lekarz raczej wysłucha Twojej prośby. Co do trzeciego pytania, to nie jest takie proste, bo większość lekarzy nie sugeruje się tymi typami obrzezania o których przeczytasz w necie, dla nich jest po prostu obrzezanie całkowite i częściowe. Jeśli uzgodnisz z lekarzem, że ma być całkowite, to na pewno będzie "tight", żołądź będzie całkowicie odsłonięta.
 

Noniezle

New member
Aha, tak - zabieg będzie wykonywany prywatnie, klinika Nord Medica w Piasecznie. Z tego co czytałem, opinie dr Zugaj ma niekiepskie no i rekomendowany jest na tourmedice więc myślę, że usunięcie wędzidełka nie będzie dla niego jakimś wielkim wyzwaniem:p To jestem uspokojony, że jak powiem o całkowitym to będzie jednoznaczne z tight :)
 

jimbim

New member
Rób low and tight plus usunięte wędzidełko jeśli jesteś szybki :), (wędzidełko kiedyś miałem naderwane podczas masturbacji niewprawną damską rączką i jakoś lekko krzywo się zrosło). Generalnie byłem krótkodystansowcem przed ( 5, 10 minut czasem minute). A po, stosunek, nawet godzine! Dodatkowe plusy to higiena, zero mastki, smrodu, wygląd penisa i pewność siebie. Minusy - mniejsze czucie i to że seksu trzeba się nauczyć od nowa. Ale spokojnie. Z dochodzeniem też nie ma problemu ale musisz się bardziej przyłożyć i spiąć, u mnie jest tak że jak się nie przyłoże to sam wytrysk "nie przyjdzie". Nie wiem jak inni ale ja po obrzezaniu mam potężne wytryski które inaczej niż wcześniej odczuwam ( pozytywnie). Wcześniej takie nie były. Reasumując jak dla mnie same plusy. Zabieg robiłem prywatnie w Krakowie (800 zł) nie miałem stulejki ale nieco kiepsko zrośnięte po kontuzji wędzidełko i długi napletek który w zwodzie nie odsuwał całej żołędzi lecz w 1/3 ( ręką schodził i odsłaniał calą żołądź) i troche mnie to wkurzało. Już nie wkurza :)
Działaj
 

Noniezle

New member
W takim razie mi też przyda się low and tight hehe :) wędzidełko na bank chcę usunąć właśnie dlatego, że nie chcę żeby w przyszłości jeszcze ingerować w małego, nie zamierzam mieć więcej zabiegów w tym miejscu więc albo mi usuwa bez żadnego podcinania albo będę szukał innego urologa. No ale mam nadzieję, że wszystko będzie tak jak chcę, w końcu robię też prywatnie za podobną cenę co kolega wyżej. Dzięki za odpowiedzi pany!
 

Noniezle

New member
No i byłem dzisiaj na konsultacji, ku mojemu zdziwieniu lekarz powiedział, że wędzidełko będzie podcięte a nie usunięte bo i tak samo z siebie "obumrze" czy coś w tym stylu... trochę dziwne no ale zaufam mu, w końcu specjalista. Więc będę miał obrzezanie całkowite i podcięcie wędzidełka, tylko po choooy mi to wędzidełko skoro nie będzie już spełniało swojej funkcji to ja nie wiem.
 

Podobne tematy

Do góry