• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Tydzień po obrzezaniu, ocena wykonania

LeGolas2022

New member
Cześć, dzisiaj mija dokładnie tydzień od zabiegu obrzezania i chciałbym zapytać czy według Was wszystko goi się w porządku czy może są jakieś powody do zmartwień? Zastanawiają mnie głównie te grudki, to tak ma być czy to wynik np. słabego szycia?

 

nope

Well-known member
Wszystko git. Na tym etapie nie da sie stwierdzic czy to jakies male obrzeki, zamkniete naczynka, krwiaki czy złe szycie.
 

LeGolas2022

New member
Wydarzyła się mała tragedia, przestałem już go unosić, dalej smaruję maścią i zakładam opatrunek, ale dzisiaj od spodu cały opatrunek był we krwi, to chyba z tej czerwonej kropki (na 3 zdjęciu). Robić coś z tym czy poczekać i zobaczyć czy sytuacja się powtórzy i ewentualnie dopiero wtedy gdzieś się zgłosić?
 

nope

Well-known member
No to co ci tu doradzic. Kontroluj stan rzeczy bd bardzo krwawic to sie bedziesz martwic. Poszedles do lekarza zrobic zabieg i nie masz zadnego kontaktu do niego ? Troche slabo
 

LeGolas2022

New member
No słabo, ale uroki leczenia na NFZ... Po prostu jest tutaj tyle osób, że ktoś mógł mieć podobną sytuację i mógłby coś doradzić ;)
 

nope

Well-known member
Sluchaj zalezy od tego jak silny jest krwotok i trzeba stosowac ta sama zasade jak z kazdym. Cos przylozyc do niego i uciskac. Ale troche dziwne ze po tylu dniach miałeś coś takiego. No i zalezy co masz na mysli ze caly opatrunek byl we krwi. Tzn ze przeciekał aż czy po prostu plamę miałeś. Jakby mi coś siurało aż tak to pewnie bym leciał odrazu do lekarza właśnie.
 

Podobne tematy

Do góry