Twarde w miejscu ciecia ? Orgazm i mrowienie.

Olooo

New member
Chlopaki czy wy tez macie takie twarde miejsca tam gdzie bylo ciecie ? całe dookoła... i tez pod wedzidelkiem ? a nawet wiedzidelko twarde ? bo ja tak mam i nie wiem czy to ustapi w tych miejscach i bedzie normalna miekka skora czy juz takie twarde tam zostanie ? i zauwazylem tez ze jak mam orgazm to odrazu po nim bardzo mnie mrowi miejsce pod wedzidelkiem a nawet chyba nie wiem czy nie wedzidelko...
 

tomalke

New member
Ja w niektórych miejscach dalej pod palcami czuję coś w miejscach szycia. Pod wędzidełkiem najbardziej oraz po prawej stronie. Z góry oraz z lewej jak dla mnie ok. Czy kiedyś się to schowa? Mam taką nadzieję.
 

szymon1

New member
Ja tez mam bolesna blizne po wedzidelku na razie pobolewa. to mrowienie to tylko przy ejakulacji czy podczas nocnych wzdodow tez czujesz?
 

tymek

New member
Też miałem twarde, ba ta skóra - blizna była sztywna. W obecnej chwili jest miękka tylko od strony wędzidełka czuć, że jest blizn. ale Cepan zrobi swoje;]
 

Olooo

New member
no i ostatnio tez zauwazylem ze podczas samego wzwodu tez bylo lekkie mrownie.... silne to uczucie nie jest a jakos bardzo przeszkadzajace tez...jedynie podczas orgazmu jest silniejsze.
 
Do góry