• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

To stulejka czy jednak nie?

angelfromhell

New member
witam, mam maly problem, bo ogolnie mam juz 18scie lat, i nie interesowalo mnie jakie czlonki maja znajomi i jak to przebiega, ale ostatnio troche wypilismy i sie zaczelismy dla zartow gadac, no i tak wyszlo ze sie dowiedzialem ze im bez problemu schodzi napletek z czlonka podczas erekcji..u mnie wyglada to tak, ze zejsc zejdzie, ale troszke boli, nie mocno ze nie moge wytrzymac ale troszke, np podczas masturbacji.. wiec podczas masturbacji wole go nie zdejmowac bo wygodniej.. gdy nie jest w zwodzie tylko w spoczynku to najnormalniej bez problemu moge go zdjac, czy musze isc na zabieg? czy przy takiej malej stulejce nie musze? wolalbym nie czuc nawet tego minimalnego bolu podczas jak mam zwod a napletek musze sam zdejmowac, da sie jakos go rozciagnac lub cwiczyc czy cos? Prosze o pomoc bo nie wiem co zrobic.
 

bergen

New member
Trudno powiedzieć. W tym wieku raczej już trudno o odpowiednie uelastycznienie naskórka, zależy też czy masz zbyt krótkie wędzidełko, czy nie. Jeśli tak - bez zabiegu się nie obędzie. Jeśli nie - to zależy, ale skoro masz dyskomfort przy masturbacji, to co dopiero będzie przy seksie... Masz jakieś zdjęcie? Najlepiej pokazujące także wędzidełko?
 

angelfromhell

New member
wlasnie nie mam, postaram sie zrobic jutro, wlasnie straszna mam traume przed operacjami, bo w dziecinstwie mialem i ogromnie sie boje, juz tak mam, wiem ze to pewnie znieczulenie 2-3 sekundy bolu i nic wiecej, ale ogolnie, sama mysl mnie niszczy.
 

angelfromhell

New member
racja, mam za krotkie wedzidelko, bo ogolnie naplet mnie nie uciska, tylko takie lekkie naciagniecie przy wedzidelku czuje..wiec trzeba zabieg? ile trwa? i ile trwa regeneracja?
 

angelfromhell

New member
watpie zeby napletek,bo mi schodzi bez problemu, ale czuje w miejscu wezidelka taki lekki ucisk co mi sie nie podoba, kurde, strasznie boje sie isc do lekarza, rodzice to bez problemu by zrozumieli..gorzej dziewczyna.. troszke wstyd bo dopiero ok 3 miesiecy z nia jestem...
 

Podobne tematy

Do góry