• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Tkanka w miejscu szycia.

Legend

New member
Jestem 3 miesiące po zabiegu obrzezania. Wszystko w miare dobrze się goiło, szwy już dawno powychodziły, tym od strony wędzidełka w końcu pomagałem wychodzić, bo po prostu przeszkadzały, ale też bardzo ostrożnie, bo nie chciałem czegoś sobie zrobić. Natomiast całą resztę dookoła jedynie przemywałem, aby sie porozpuszczały same. Nigdy jednak za mocno nie naciągałem skóry, nawet się obawiałem, że za słabo przez to myje małego i będzie.. hmy "innej natury problem". Dopiero ostatnio odgarnałem mocniej skórke, tak żeby zobaczyć jak to tam wygląda i zobaczyłem że w dwóch miejscach, tak jakby kawałek tkanki było widać. W obu przypadkach, tak mniej wiecej 5mm wzdłuż miejsca szycia. Nie krwawi, ale jest bardzo czerwone - wygląda po prostu jak żywa tkanka.

Wydaje mi się, że tak nie powinno być? Czy to się jeszcze zagoi, czy może szwy nie do końca spełniły swoją rolę i trzeba się udać do lekarza doszyć to, albo wyciąć?
 

HDM

New member
przepłucz to rivanolem rumiankiem i ewentualnie załatw sobie betadine (na receptę - grzybo i bakteriobójcze). wymocz wysmaruj i jak nie pomoże to dzida do lekarza. Albo od razu do niego.
 

bezczel

New member
Po zabiegu obrzezania i zsuwales skorke? Coś mi tu nie gra, chyba ze czesciowym. 3 miesiące po zabiegu powinieneś mieć w pełni zagojony sprzęt bez żadnych komplikacji. Jeżeli coś Ci się dzieje po takim czasie to dziwne.
 

Zbigniew85

New member
Chyba, że kolega się walnął i 3 tygodnie, a nie 3 miesiące. To jeszcze byłbym w stanie zrozumieć, ale i tak to za długi czas...
 

Legend

New member
3 miesiace

Oberzezanie, tylko jak oglądałem zdjęcia tu na forum, to zdaje się ze mam jakoś to trochę inaczej zrobione, tj. u mnie nie widać wogóle jakiegokolwiek szycia, poza miejscem wędzidełka i nieznacznie obok. Potem szwy szły nieznacznie pod żólędziem - teraz wygląda tak, jakbym po prostu zsunał napletek (mimo, że już go nie mam) za żołądz (także w czasie wzwodu). Dopiero gdy znacznie pociągne skórkę z trzonu to mogę zobaczyć, gdzie były szwy i tu własnie, takie 2 kawałki tkanek widzę.

edit
literowki
 
Do góry